!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Základní nářadí na zahradu, aneb co by vám nemělo chybět

Plánujete si pořídit nový dům či pozemek, kde si chcete založit zahrádku, o kterou budete následně pečovat? Nebo jste se rozhodli, že po letech to s tím zahradničením vezmete opravdu vážně? Zjistěte, jaké nářadí by na vaší zahrádce opravdu nemělo chybět.

Kvalitní nářadí je základ, zároveň vám ušetří čas a energii. K základním úpravám, bez ohledu na velikost zahrady a typ zeleně, který na ní pěstujete, je potřeba tento základní balíček. Hrábě, motyka, nůžky, sekyra a kolečko. Pro ty, kteří mají rádi tradiční způsob sečení trávy je potřeba ještě kosa, pro zahradníky, kteří si na tradice moc nepotrpí je vhodnější sekačka. O tom, jak vybrat sekačku jsme psali již zde. S tímto vybavením budete schopni upravovat záhonky, trávní a keře. Počáteční investice může být pro někoho vysoká, ale věřte, že se investice do kvalitního nářadí vyplatí. Při výběru jednotlivých kusů nářadí prověřte pevnost spojů, ergonomii a celkový materiál, aby se vám s nářadím co nejlépe pracovalo. Nezapomeňte porovnat i hmotnost nářadí, jestli s ním vůbec budete schopni pracovat a práce s ním nebyla zbytečně namáhavá.

Nářadí

Pokud jste spíše fanoušci strojů než tradičních způsobů, oceníte také pomoc drtiče zahradního odpadu, který vám pomůže od listí, posekané trávy a větvičkami. Další vychytávkou je křovinořez, který dodělá práci tam, kam už nemůžete se sekačkou. Pro jednodušší stříhání živého plotu si můžete pořídit elektrický zastřihávač a plotové nůžky.

Pořídit si vybavení, je sice fajn, ale je potřeba se o něj následně i starat. Abyste předešli tomu, že vám nářadí zrezne, nenechávejte ho ležet v trávě, kde by ranní rosa mohla napáchat nechtěnou škodu. Pro delší životnost nářadí, je důležité po jeho používání ho očistit a následně uskladnit na suchém a chráněném místě. Dbejte na to, abyste dražší kousky nářadí měli bezpečně zajištěny, a předešli tak jejich ztrátě.

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení