O naší firmě

Jmenuji se Jan Blažek, jsem rodák z Karlových Varů, kde jsem spatřil světlo světa v roce 1985. Jsem šťastně ženatý (nevím jak manželka) a mám dvě děti. Holčičku Kristýnku a chlapečka Honzíka. Internetovému prodeji zboží za nejnižší ceny se věnuji již více než 5 let, kdy jsem prvních několik let prodával pouze na Aukru.

Obchodního ducha jsem měl v sobě již od mala. Moje maminka pracovala na tržišti v centru Karlových Varů (dnes je tam parkovistě) a v plechové budce prodávala pečivo pro pekárnu z Kadaně. Mne v té době bylo nějakých 8 let, každý den po škole jsem za ní chodil a vedle na volném místečku mezi stánky prodával na bedně od zeleniny hračky z Kinder vajíček. Již tehdy jsem věděl, že musím zaujmout cenou. Proto považte, ceny jednotlivých hraček byly v rozmezí od 1-3,- Kč a budete se divit, byl jsem velmi úspěšný a za několik dní jsem již neměl co prodávat. Proto jsem se z tržiště na chvíli uklidil a vydával ve škole školní časopis Max plný vtipů, soutěží, hádanek a lehkého bulvárku z naší třídy. Bohužel učitelský sbor neměl pro moje podnikání pochopení a z důvodu toho, že jako dítě si nemohu vydělávat, ačkoliv prodejní cena byla 4,90 za jeden výtisk (Baťu jsem již v té době také znal) a náklady na kopírování byly několikrát vyšší, skončil tento časopis u třetího vydání. Další podnikatelské pokusy přišly až během docházky na učiliště. Učil jsem se malířem pokojů, lidem do schránek jsem házel reklamní letáky se zněním, že levně a kvalitně vymaluji a počet "zakázek" předčil mé očekávaní. Prakticky každý víkend, každý svátek či prázdniny jsem někde maloval pokoje, natíral chodby v domech či ploty u zahrad. Ale v té době jsem měl jiný životní cíl. Stát se policistou. Kvůli tomu jsem po vyučení nastoupil na nástavbové studium a zvládl úspěšně, téměř s vyznamenáním, maturitu, která byla potřeba k nástupu k Policii České republiky. Ale k tomu se ještě vrátím.

foto rodinka

Jan Blažek s rodinou na vítání občánků

 

Začátky samotného internetového podnikání byly jako vystřižené z americké komedie. Zboží jsme, společně s manželkou, v té době skladovali v našem obýváku, ložnici a když se nám potom narodila dcerka, tak to odnesl i koutek v jejím pokojíku. Dnes na to vzpomínám s úsměvem, jelikož jsem to osobně bral jen jako přivýdělek, avšak jsem již od začátku k zákazníkům přistupoval s úctou a zákazník byl, jako je tomu dnes, na prvním místě.

logo nové

Naše první logo a první e-shop

 

Zlom přišel někdy v roce 2013, kdy už nám běžel tento internetový obchod a velmi solidně se rozrůstal. Bohužel náš malý byt 3+kk a ani sklepní koje nestačili a tak jsem stál na důležitém rozcestí mého života. Mám dát výpověď u mého současného zaměstnavatele Policie ČR, kde jsem to za 7 let služby dotáhl na policejního inspektora v hodnosti praporčík a byl členem pořádkové jednotky, známější pod označením "těžkooděnci"? Práce mne bavila, měli jsme na Obvodním oddělení v Ostrově nad Ohří velmi dobrou partu a tak rozhodování nebylo snadné a trvalo něco přes rok.

Až mi jednoho dne manželka řekla, že se musím rozhodnout, že takto to dál nejde. Jsem pořád v práci, do noci vysedávám u počítače a děti jsem znal už jen z plochy na mém telefonu. Měla pravdu, muselo se něco změnit už jen z toho důvodu, že rodina je u mne vždy na prvním místě. Tak jsem se nakonec rozhodl se internetovému prodeji věnovat na plný úvazek.

Další události už nejsou jako z americké komedie, ale spíš z pořadu "Jak se staví sen". Opatřil jsem si provozovnu se skladovými prostorami, první zaměstnance a takovýto stav trvá do současnosti.

logo - final

naše nejdéle používané logo

Během posledních let se snažíme růst a zdokonalovat se v poskytovaných službách. I díky tomu jsme oceňováni, například prestižním certifikátem Česká kvalita, který uděluje ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci a APEKem, což je dá se říci takový cech českých e-shopů. Velký průlom nastal také ze začátku roku 2018, kdy jsme po velkých přípravách se přesunuli z domény .EU na .CZ. Byl to dlouho zvažovaný krok. Za začátku podnikání byla doména nejlevnejsizbozi.cz obsazená a onen spekulant chtěl za ní dost peněz, které jsem zkrátka ze záčatku neměl. Až postupem doby jsem doménu .CZ koupil a začalo ono postupné přesměrování.

Byl jsem od rodičů velmi dobře vychován. Nejvíc jsem jim ale vděčen, že mne naučili už od dětsví nakládat s penězi a kupovat jen to, co je nejlevnější. Proto bylo od začátku jasné, že se v prodeji zaměřím na prodej zboží za nejnižší ceny, což ale nebude na úkor kvality.

Beru si příklad z jednoho z našich nejlepších podnikatelů. Jmenuje se Radim Jančura, to jméno Vám asi nic neříká, ale jeho firma již určitě ano. Je majitelem Student Agency a provozuje známé žluté linkové autobusy a nyní už i vlaky. Má stejnou vizi jako já. Dopřát svým zákazníkům nejnižší ceny, ale zároveň s perfektní úrovní služeb. A není pravda, co se říká, že nejlevnější věci jsou nejhorší či nekvalitní. Náš obchod je toho důkazem. Naše zboží pochází se stejné distribuce jako jiných obchodů a to i těch kamenných.

Proto nabízíme nejnižší ceny na veškerý sortiment. Perfektní úroveň služeb je ta, že se mi dovoláte denně včetně víkendů a svátků, na e-maily v pracovní dny reagujeme do deseti minut. Pokud máte reklamaci, pošleme k Vám domů na naše náklady vůz, který nefunkční výrobek přiveze k nám a my Vám buď obratem pošleme nový kus, nebo vrátíme peníze. Vše je o domluvě. Vždy se snažíme vyhovět zákazníkovi vstříc a takto to již zůstane navždy.

Pokud jste dočetli až sem, moc Vám za to děkuji a pokud si něco z naší nabídky vyberete, věřím, že budete spokojeni stejně tak, jako tisíce zákazníků před Vámi.

Jan Blažek, majitel internetového obchodu Nejlevnější Zboží.eu

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook

aaa-facebook_final_pruhled

nejlevnejsizbozi.cz