Naše garance

 Za dobu naší existence od roku 2012 jsme stačili nasbírat spousty pozitivních recenzí jak od zákazníků, tak od různých společností, které vydávají garance a certifikáty. Na níže uvedené jsme obzvláště hrdí.

Certifikovaný e-shop

APEK neboli Asociace Pro Elektronickou Komerci. Jedná se o "cech" všech poskytovatelů elektronických služeb. A jako každý správný cech získávají informace, které poté předávají svým členům, organizují různá školení, setkání a také své členy testují. Nás testovali 30 dní pomocí anonymních nákupů, hovorů, dotazů a uspěli jsme s výsledkem 96%. V součinnosti s Ministerstvem průmyslu a obchodu uděluje těm e-shopům, které prošly jejich přísným testováním, níže uvedený certifikát, kterého jsme hrdí nositelé. 

certif

Firma Roku 2021

Náš nejcenější úlovek. Každý rok Česká hospodářská komora společně s dalšími, většinou podnikatelskými subjekty, vyhlašuje Živnostníka Roku a Firmu Roku. V roce 2021 nám bylo ctí, že nás vybrali. Větší ctí a radostí však bylo, že jsme se ze stovek všech jiných firem z našeho, tedy Karlovarského kraje, dostali až mezi 10 nejlepších firem v kraji. Vítěz krajského kola postupuje do celostátního finále. Tam jsme se sice nedostali, ale už toto je pro nás obrovský úspěch a zadostiučinění.

certif_1

Ohodnocená provozovna od Mapy.cz

Na všechny výše, i níže uvedené certifikáty a úspěchy máte nemalý podíl i Vy, naši zákazníci. Tento certifikát patří hlavně Vám. Vám zákazníkům, kteří si do našeho skladu jezdíte pro osobní odběry a poté hodnotíte naší provozovnu na Mapy.cz. Velký dík Vám všem.

mapy

Prověřená společnost

Centrum výzkumu názoru klientů uděluje níže uvedený certifikát těm firem, o které mají výborné mínění zákaznici nebo obchodní partneři.

 

certi

Certifikát o zapojení firmy do ekologické likvidace odpadů.

E-shop není úplně ekologické podnikání, to my si dobře uvědomujeme. Snažíme se ale, aby naše činnost byla co možná nejvíce v souladu s ochranou životního prostředí. Proto jsme klienti firmy EKO-KOM, která se za pravidelný poplatek stará o likvidaci odpadů. My ale jdeme ještě dál. Nakupujeme, či jinak získáváme krabice použité, výplňový materiál si vyrábíme sami ze zbytků kartonu a jiného papírového odpadu a velmi se snažíme šetřit jak plastovými foliemi, tak i lepícími páskami, aby naše činnost byla co nejméně na obtíž přírodě.

certifikát

garance_new3

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565