!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Naše garance

 Za dobu naší existence od roku 2012 jsme stačili nasbírat spousty pozitivních recenzí jak od zákazníků, tak od různých společností, které vydávají garance a certifikáty. Na níže uvedené jsme obzvláště hrdí.

Certifikovaný e-shop

APEK neboli Asociace Pro Elektronickou Komerci. Jedná se o "cech" všech poskytovatelů elektronických služeb. A jako každý správný cech získávají informace, které poté předávají svým členům, organizují různá školení, setkání a také své členy testují. Nás testovali 30 dní pomocí anonymních nákupů, hovorů, dotazů a uspěli jsme s výsledkem 96%. V součinnosti s Ministerstvem průmyslu a obchodu uděluje těm e-shopům, které prošli jejich přísným testováním, níže uvedený certifikát, kterého jsme hrdí nositelé. 

uprava_APEK---ČESKÁ-KVALITA

Firma Roku 2021

Náš nejcenější úlovek. Každý rok Česká hospodářská komora společně s dalšími, většinou podnikatelskými subjekty, vyhlašuje Živnostníka Roku a Firmu Roku. V roce 2021 nám bylo ctí, že nás vybrali. Větší ctí a radostí však bylo, že jsme se ze stovek všech jiných firem z našeho, tedy Karlovarského kraje, dostali až mezi 10 nejlepších firem v kraji. Vítěz krajského kola postupuje do celostátního finále. Tam jsme se sice nedostali, ale už toto je pro nás obrovský úspěch a zadostiučinění.

_000208

Ohodnocená provozovna od Mapy.cz

Na všechny výše, i níže uvedené certifikáty a úspěchy máte nemalý podíl i Vy, naši zákazníci. Tento certifikát patří hlavně Vám. Vám zákazníkům, kteří si do našeho skladu jezdíte pro osobní odběry a poté hodnotíte naší provozovnu na Mapy.cz. Velký dík Vám všem.

_000207

Prověřená společnost

Centrum výzkumu názoru klientů uděluje níže uvedený certifikát těm firem, o které mají výborné mínění zákaznici nebo obchodní partneři.

 

uprava_proverena-spolecnost

Certifikát o zapojení firmy do ekologické likvidace odpadů.

E-shop není úplně ekologické podnikání, to my si dobře uvědomujeme. Snažíme se ale, aby naše činnost byla co možná nejvíce v souladu s ochranou životního prostředí. Proto jsme klienti firmy EKO-KOM, která se za pravidelný poplatek stará o likvidaci odpadů. My ale jdeme ještě dál. Nakupujeme, či jinak získáváme krabice použité, výplňový materiál si vyrábíme sami ze zbytků kartonu a jiného papírového odpadu a velmi se snažíme šetřit jak plastovými foliemi, tak i lepícími páskami, aby naše činnost byla co nejméně na obtíž přírodě.

EKo-Kom-000001

garance_new3

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení