Náš tým

Představujeme Vám team e-shopu Nejlevnějšízboží.cz, který se komplexně stará o Vaše přání, dotazy, balení zboží, přejímku zboží na sklad, správu skladu a spoustu jiných věcí. Kdo konkrétně se o co stará se dozvíte níže:

Nejlevnější zboží tým
Majitel
Jan Blažek - zakladatel a majitel obchodu Nejlevnější zboží Jan Blažek
… neboli ten, který za všechno může. Má na starost celý chod firmy a dohled nad tím, aby vše probíhalo v pořádku. Komunikuje s dodavateli zboží, dopravci a zajišťuje týmu vše potřebné pro práci. Ve volném čase je rád se svou rodinou, pracuje na zahrádce a cestuje. Odpočine si u dobrého filmu či seriálu, je velkým fanouškem Star Wars a jako bývalý policista nepohrdne ani kriminálkou. Pokud se právě nevěnuje něčemu z výše zmíněného, rád si vyjede na kole do přírody. Pakliže jste zvědaví na celý příběh o tom, jak policejní těžkooděnec vybudoval úspěšný e-shop, podívejte se také na historii firmy aneb jak to všechno začalo .
 
Vše od A do Z
Peťula je ta, která od počátku stojí za svým manželem, majitelem firmy. Říkáme jí malá šéfka a skutečně tomu tak je. Dokáže zastoupit každého člena týmu a zastat vše, na co má právě volné ruce. Balí balíky, vozí naložené palety, stará se o svačiny a kávu, uklízí, vysává a vytírá prostory, dodávkou přiveze vše, co je právě třeba. Stará se o jiné členy týmu, zvládne ošetřit drobnou kolizi s řezacím nožem i paletou, hlásí, co je nutné dokoupit. Pokud vše klape jak má, umí ocenit dobře odvedenou práci, povzbuzuje a stmeluje tým tak, že v něm stále vládne veselá atmosféra. Ve volném čase se stará o rodinu a manžela, ráda cestuje či pracuje na zahrádce. Z vypěstovaných bylinek pak hravě dokáže vyrobit domácí kosmetiku a ze všeho ostatního, co zahrádka nabízí, zase sirupy a marmelády.
Petra Blažková - vše od A do Z Nejlevnější zboží Petra Blažková
Péče o zákazníky, reklamace, marketing
Lucie (Lůca) - péče o zákazníky, reklamace, marketing  lucka vpřed
Lucka je velmi důležitý člen našeho týmu. Když zavoláte k nám, vždy se dovoláte Lucii a pravděpodobně to bude právě Lucka, která Vám odpoví na mail, či zařídí reklamaci. Má na starost kompletně zákaznickou péči, plus rozděluje úkoly ostatním kolegům. Dále mezi její povinnosti patří kontrola příchozího zboží na reklamaci, či vrácení zboží. Je to zkrátka takový náš základní stavební kámen (vlastně spíš diamant). Vzhledem k pozici, kterou zastává, nejraději odpočívá, stará se o svou dcerku nebo relaxuje se sklenkou dobrého vína. Pokud ovšem v okolí hrají Rybičky 48, relax jde stranou a Lucka na koncert.
Expedice, vedoucí skladu
Martin (Marťas) – expedice, vedoucí skladu Nejlevnější zboží Martin Marťas
Martin zastává funkci vedoucího skladu. Připravuje expedici administrativně i fyzicky (takže až vám přijde plyšový pes místo mikrovlnky, víte, kdo za to může :-) ). Stará se o přejímku zboží a také firemní chat je v jeho režii. Martin k nám přišel až z dalekého Slezska, ale skvěle se adaptoval na náš západočeský humor. Moc toho nenamluví, drží se hesla čím méně, tím lépe, ale suchý humor je mu vlastní. Na druhou stranu je to ten typ člověka, který se červená i při náznaku sprostého slova. Takový náš hodný, slušný Benjamínek. Jeho nejvýraznější vlastností je pracovitost a spolehlivost. Ve volném čase rád zkouší experimenty v kuchyni.
Expedice
Blanka patří také již mezi stálice naší bandy. Začínala u nás jako brigádník a natolik se osvědčila, že už jsme si ji tu nechali a nikomu jí nedáme :-) Náplní její práce je balení balíčků (až na štítku uvidíte B., tak si můžete být jisti, že zboží k vám došlo v pořádku, jelikož se o balení postarala právě Blanka), přejímka zboží, a jinak je schopna čehokoli co je zrovna potřeba od úklidu, přes administrativní práci, kontrola zboží (bezvadně nafukuje paddleboardy :-) ) až po náběr zboží k expedici. Bláňa v naší bandě zastává fukci matky pluku. Nezkazí žádnou srandu, ale když se začne durdit, všichni dávají zpátečku. Je jí všude plno a jakmile v práci chybí, všichni víme, že bude nuda.
Blanka (Bláňa) – expedice   Nejlevnější zboží Blanka Bláňa
LOGISTIK
Pepa - logistik Nejlevnější zboží Pepa
Je naším nejnovějším členem od června 2024, i když na občasné výpomoci k nám chodí už léta. Nastoupil k nám, jak my říkáme, jako holka pro všechno. Pepa zase rád tvrdí, že je všestranný. Obě definice řekněme, že platí. Pepa funguje jako řidič naší dodávky, vykládá kamiony při příjmu zboží, a když je čas, pomáhá s expedicí a balí velké balíky. Mezi jeho nejvýraznější vlastnosti patří určitě prořízlá pusa. Ať už děláte cokoli, od Pepy spolehlivě komentář přijde… Tím se u nás stává zdrojem zábavy a smíchu na skladu, což jak jistě uznáte, je v práci k nezaplacení. Takový náš skladový kašpárek, který je velký fanoušek fotbalové Sparty a rád si zajde na dobrý koncert.
BALENÍ ZBOŽÍ
František u nás začal jako občasný brigádník a nakonec to s námi táhne dál a dál. Snad se neurazí, když prozradíme, že si již užívá důchodu. Na jeho výkonnosti byste to ale nepoznali ani náhodou, zastane práce za dva mladé. Jeho starostí je balení velkých kusů zboží, jako třeba nábytku, bazénů a dalších nadrozměrných zásilek. I v největším zápřahu František zůstává pohodářem, se skvělým smyslem pro humor. Baterky si dobíjí na své chatičce, kde stále něco kutí a o volnu si dopřává s přáteli posezení u soudku či zajde na rockový koncert.
František - balení zboží   Nejlevnější zboží František
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565