Náš tým

Představujeme Vám team e-shopu Nejlevnějšízboží.cz, který se komplexně stará o Vaše přání, dotazy, balení zboží, přejímku zboží na sklad, správu skladu a spoustu jiných věcí. Kdo konkrétně se o co stará se dozvíte níže:

Majitel
Jan Blažek - zakladatel a majitel obchodu
… neboli ten, který za všechno může. Má na starost celý chod firmy a dohled nad tím, aby vše probíhalo v pořádku. Komunikuje s dodavateli zboží, dopravci a zajišťuje týmu vše potřebné pro práci. Ve volném čase je rád se svou rodinou, pracuje na zahrádce a cestuje. Odpočine si u dobrého filmu či seriálu, je velkým fanouškem Star Wars a jako bývalý policista nepohrdne ani kriminálkou. Pokud se právě nevěnuje něčemu z výše zmíněného, rád si vyjede na kole do přírody. Pakliže jste zvědaví na celý příběh o tom, jak policejní těžkooděnec vybudoval úspěšný e-shop, podívejte se také na historii firmy aneb jak to všechno začalo.
 
Vše od A do Z
Peťula je ta, která od počátku stojí za svým manželem, majitelem firmy. Říkáme jí malá šéfka a skutečně tomu tak je. Dokáže zastoupit každého člena týmu a zastat vše, na co má právě volné ruce. Balí balíky, vozí naložené palety, stará se o svačiny a kávu, uklízí, vysává a vytírá prostory, dodávkou přiveze vše, co je právě třeba. Stará se o jiné členy týmu, zvládne ošetřit drobnou kolizi s řezacím nožem i paletou, hlásí, co je nutné dokoupit. Pokud vše klape jak má, umí ocenit dobře odvedenou práci, povzbuzuje a stmeluje tým tak, že v něm stále vládne veselá atmosféra. Ve volném čase se stará o rodinu a manžela, ráda cestuje či pracuje na zahrádce. Z vypěstovaných bylinek pak hravě dokáže vyrobit domácí kosmetiku a ze všeho ostatního, co zahrádka nabízí, zase sirupy a marmelády.
Petra Blažková - vše od A do Z
Péče o zákazníky, reklamace, marketing
Lucie (Lůca) - péče o zákazníky, reklamace, marketing 3
Lucka je velmi důležitý člen našeho týmu. Když zavoláte k nám, vždy se dovoláte Lucii a pravděpodobně to bude právě Lucka, která Vám odpoví na mail, či zařídí reklamaci. Má na starost kompletně zákaznickou péči, plus rozděluje úkoly ostatním kolegům. Dále mezi její povinnosti patří kontrola příchozího zboží na reklamaci, či vrácení zboží. Je to zkrátka takový náš základní stavební kámen (vlastně spíš diamant). Vzhledem k pozici, kterou zastává, nejraději odpočívá, stará se o svou dcerku nebo relaxuje se sklenkou dobrého vína. Pokud ovšem v okolí hrají Rybičky 48, relax jde stranou a Lucka na koncert.
Expedice, vedoucí skladu
Martin (Marťas) – expedice, vedoucí skladu
Martin zastává funkci vedoucího skladu. Připravuje expedici administrativně i fyzicky (takže až vám přijde plyšový pes místo mikrovlnky, víte, kdo za to může :-) ). Stará se o přejímku zboží a také firemní chat je v jeho režii. Martin k nám přišel až z dalekého Slezska, ale skvěle se adaptoval na náš západočeský humor. Moc toho nenamluví, drží se hesla čím méně, tím lépe, ale suchý humor je mu vlastní. Na druhou stranu je to ten typ člověka, který se červená i při náznaku sprostého slova. Takový náš hodný, slušný Benjamínek. Jeho nejvýraznější vlastností je pracovitost a spolehlivost. Ve volném čase rád zkouší experimenty v kuchyni.
Expedice
Blanka patří také již mezi stálice naší bandy. Začínala u nás jako brigádník a natolik se osvědčila, že už jsme si ji tu nechali a nikomu jí nedáme :-) Náplní její práce je balení balíčků (až na štítku uvidíte B., tak si můžete být jisti, že zboží k vám došlo v pořádku, jelikož se o balení postarala právě Blanka), přejímka zboží, a jinak je schopna čehokoli co je zrovna potřeba od úklidu, přes administrativní práci, kontrola zboží (bezvadně nafukuje paddleboardy :-) ) až po náběr zboží k expedici. Bláňa v naší bandě zastává fukci matky pluku. Nezkazí žádnou srandu, ale když se začne durdit, všichni dávají zpátečku. Je jí všude plno a jakmile v práci chybí, všichni víme, že bude nuda.
Blanka (Bláňa) – expedice blanka
  Logistika
Romanovou hlavní náplní práce je logistika. Doprava čehokoli kamkoli. A v podstatě kdykoli. Když zrovna není na cestách, přijde pomoct na sklad s předbalováním velkých balíků, aby se nám v případě absence chlapů holky nestrhly a měly vše nachystané. Roman je náš velký šprýmař. U každých, i když otevřených dveří klepe, v létě vám popřeje krásné Vánoce a největší radost má, když mu někdo skočí na špek....z čehož pak vznikají situace, kdy přijede plný kamion zboží a Romanovi nikdo nevěří, že dole je opravdu plný kamion zboží. Takže s ním se opravdu nikdo nenudí.
Roman – logistika
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565