!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Náš tým

spolecna
 

Představujeme Vám team e-shopu Nejlevnějšízboží.cz, který se komplexně stará o Vaše přání, dotazy, balení zboží, přejímku zboží na sklad, správu skladu a spoustu jiných věcí. Kdo konkrétně se o co stará se dozvíte níže:

nejlevnejsizbozi-4

Jan Blažek - zakladatel a majitel obchodu,

… neboli ten, který za všechno může. Má na starost celý chod firmy a dohled nad tím, aby vše probíhalo v pořádku. Komunikuje s dodavateli zboží, dopravci a zajišťuje týmu vše potřebné pro práci. Ve volném čase je rád se svou rodinou, pracuje na zahrádce a cestuje. Odpočine si u dobrého filmu či seriálu, je velkým fanouškem Star Wars a jako bývalý policista nepohrdne ani kriminálkou. Pokud se právě nevěnuje něčemu z výše zmíněného, prohání se po silnici na svém skútru Kymco Downtown. Pakliže jste zvědaví na celý příběh o tom, jak policejní těžkooděnec vybudoval úspěšný e-shop, podívejte se také na historii firmy aneb jak to všechno začalo.

 
nejlevnejsizbozi-15

Lucie Maršálková - péče o zákazníky, expedice, reklamace, fakturace.

Lucka je velmi důležitý člen našeho týmu. Když zavoláte k nám, vždy se dovoláte Lucii a pravděpodobně to bude právě Lucka, která Vám odpoví na mail, zařídí reklamaci či odepíše v chatu. Má na starost rozdělování úkolů ostatním. Vybírá také správné zboží, aby baliči připravili přesně to, co si přejete a současně kontroluje příchozí zboží, i případné reklamace. Je to zkrátka takový náš základní stavební kámen (vlastně spíš diamant). Vzhledem k pozici, kterou zastává, nejraději odpočívá, spí, stará se o svou dcerku nebo relaxuje se sklenkou dobrého vína. Pokud ovšem v okolí hrají Rybičky 48, relax jde stranou a Lucka na koncert.

 
nejlevnejsizbozi-10

Veronika Stützová - přejímka zboží, expedice.

Verča je nový člen našeho týmu, ale velmi rychle se zapracovala a ukázala své kvality. Má na starosti kompletní expedici k zákazníkovi. Ta začíná výběrem zboží ve skladu, tzv. "pickováním" přes perfektní zabalení, správné oštítkování adresou a předání balíčků dopravcům. Rovněž je specialistkou na dárková balení. Do toho naskladňuje nové zboží a hlídá, aby nic nepřišlo poničené. Nejkrásnější na ní je, že i přes fyzicky náročnou práci, kdy ze vteřiny na vteřinu musí všeho nechat a běžet přebrat, či naopak vyexpedovat zboží, neztrácí dobrou náladu a vždy má úsměv na tváři. Verča obdivuje vintage styl, ve kterém by si jednou chtěla postavit chatku na své vysněné zahrádce. Ve volném čase chodí do přírody se svou rodinou a s fenkou, nebo hraje tenis.

 
nejlevnejsizbozi-23

Petra Blažková - vše od A do Z.

Peťula je ta, která od počátku stojí za svým manželem, majitelem firmy. Říkáme jí malá šéfka a skutečně tomu tak je. Dokáže zastoupit každého člena týmu a zastat vše, na co má právě volné ruce. Balí balíky, vozí naložené palety, stará se o svačiny a kávu, uklízí, vysává a vytírá prostory, dodávkou přiveze vše, co je právě třeba. Stará se o jiné členy týmu, zvládne ošetřit drobnou kolizi s řezacím nožem i paletou, hlásí, co je nutné dokoupit. Pokud vše klape jak má, umí ocenit dobře odvedenou práci, povzbuzuje a stmeluje tým tak, že v něm stále vládne veselá atmosféra. Ve volném čase se stará o rodinu a manžela, ráda cestuje či pracuje na zahrádce. Z vypěstovaných bylinek pak hravě dokáže vyrobit domácí kosmetiku a ze všeho ostatního, co zahrádka nabízí, zase sirupy a marmelády.

 
nejlevnejsizbozi-13

Pavlína Včeláková - pracovnice expedice.

Pája je dlouholetý externí pracovník a s malou šéfkou Petrou jsou kamarádky už od střední školy. Pája nám chodí pomáhat, když zrovna nemá službu v nemocnici. Většinu času tráví balením objednávek a vzhledem ke své výšce také nabíráním zboží v nejvyšších policích skladu. Když je ona u balícího pultu, všichni víme, že nebudou žádné problémy a každá objednávka se i v největším shonu stihne připravit přesně tak, jak má. Ve volném čase se nejraději obklopuje svou rodinou a hraje volejbal.

 
nejlevnejsizbozi-6

Lucie Křížová - pracovnice expedice.

Druhá Lucka v naší firmě stále chodí na střední zdravotnickou školu, a přesto patří mezi služebně nejstarší členy týmu. Před lety odpověděla na inzerát ohledně letní brigády a osvědčila se natolik, že má u nás vždy dveře otevřené. Protože studuje, pomáhá nám hlavně vykrytím dovolených přes prázdniny a o víkendech. U balicího pultu si počíná jako zkušený profesionál. Na Lucii je obdivuhodný její klid a odolnost vůči "hoňkám", které občas nastanou. Lucku zkrátka jen tak něco nerozhází. Její největší láskou jsou koně, kterým se věnuje už několik let. Jednou by si ráda pořídila vlastního.

 
nejlevnejsizbozi-9

Tomáš Petrilák - pracovník expedice.

Tomáš studuje obchodní akademii, a jakožto středoškolák vítá přivýdělek, i pracovní zkušenost. Tom je nadšený sportovec a týmový hráč, což dokazuje i ve firmě. Jako jeden z mála chlapů u nás, zastává ve skladu fyzicky těžší práci a tím významně pomáhá všem holkám. Jeho největší radostí je florbal a sport všeobecně. Je také velkým fanouškem hokeje, hlavně NHL, ale ve volném čase si rád zahraje i nějakou tu hru na počítači.

 

A jak jsou zákazníci spokojeni s naší prací? Podívejte se na tisíce recenzí a přidejte se ke spokojeným zákazníkům.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení