Už se nemůžete dočkat grilování? Kontaktní gril nejen na doma

Nedejte na to, že elektrický gril není gril. Pravda, kouřem vám steaky neovoní, ale je mimořádně praktický a používat ho můžete i na terasách, balkonech a v kuchyních. První jarní dny jsou za dveřmi, tak kdo by odolal něčemu takovému. Vůně pečeného masa k této teplejší polovině roku patří.

 A kontaktní gril s litinovým roštem má mnoho výhod.

TIP: Nabízíme vám kontaktní gril Gourmet Maxx Turbo gril 2 v 1, který má jednu parádní výhodu. Můžete v něm nejen grilovat na zavřeném grilu (přiklopeném), ale i v rozevřeném stavu, kdy vám tam vzniká dvojnásobná plocha. Ideální třeba na zeleninu nebo masíčko, které si chcete očima vychutnat už při přípravě.

Nebo když toho máte prostě na přípravu celou hromadu!

spare-ribs-2225222_640

 Ale zpět k těm výhodám, které kontaktní grily nabízí:

  • Můžete je používat jak v interiéru, tak exteriéru (a přitom nehrozí riziko požáru jako u grilů s dřevěným uhlím).
  • Mají indikátor tepelné připravenosti, takže přesně víte, kdy je dostatečně rozpálený na první šťavnatý kousek a dobrou regulaci teploty.
  • Pláty zůstávají dlouho horké, vedou dobře teplo, takže poslední kousky snadno dogrilujete už i bez přívodu elektrické energie.
  • Nepřilnavé desky se velmi dobře čistí.
  • Na odkapávající přebytečný tuk je tu speciální přihrádka, kterou lze mýt i v myčce.
  • Podle typu grilu na něm připravíte nejen drobné kousky jako je například slanina nebo sýrové chipsy, ale také sladkosti jako jsou lívance nebo palačinky nebo bramboráčky, omelety apod.
  • Mívají také pevnou stabilitu, těžkou plochu a těžiště, takže manipulace s nimi je často bezpečnější než s lehkými grily na dřevěné uhlí. Snadno nepřevrátí a jejich užitná plocha je maximálně efektivní.

Tak směle do chutného a voňavého jara/léta!!!

Ani se nenadějeme a bude to taky!

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

nejlevnejsizbozi.eu