4 tipy na SMOOTHIE, které vás probudí do svěžího jara!

Kterak rychle dodat jarní energii? Smoothie je jedním z nejefektivnějších nápojů, potřebujete-li v pár hodinách vylepšit zažívání, v pár dnech dodat maximálně možné množství životní energie a pročistit tělo. Máme pro vás 4 tipy na speciální, jednoduchá jarní smoothie, která jsou zaměřena na odstranění únavy, rekonvalescenci po nemoci nebo na zvýšení výkonnosti.

 green-422995_640

 

Smoothie s ananasem

1 třetinka ananasu

1 hrnek vody

1 lžička matcha čaje


V tomto smoothie si trošku pomůžeme matcha čajem, který lahodí svou vůní a chutí s voňavostí ananasu. V tomto lehkém smoothie tak povzbudíte organismus čajem, zároveň ale pročistíte díky ananasu. Bromelin v něm obsažený povzbuzuje látkovou výměnu, je močopudný, čistí krev a také napraví ztěžklé a příliš zatížené trávení nebo stavy po nemocech, nevolnostech či při stresových situacích.

Smoothie s banánem a slunečnicí

1 banán

1 hrst slunečnicových semínek

1 hrnek vody, rostlinného nebo živočišného mléka

Banán obsahuje velké množství hořčíku, snadno vstřebatelné energie pro okamžitý účinek a slunečnicová semínka jsou doslova pokladnicí minerálních látek (fosfor, draslík, hořčík, vápník, železo, meď, zinek, mangan).  Ideální pro vyčerpané tělo i duši. Polovinu semínek můžete rozmixovat ve smoothie, druhou polovinu si můžete nasypat na hotový nápoj jen tak.

Smoothie s ořechovým mlékem

1 hrnek ořechového mléka (mandle, kešu, para ořechy, lískové ořechy…)

1 lžíce surového kakaového prášku

1 lžíce medu

Sladké smoothie vyniká díky ořechovému mléku vysokým obsahem minerálů, které jsou životabudičem. Kakaový prášek pomáhá metabolizovat cukry a patřičně je využít a med je pro tím nejlepším, co můžeme pro svou regeneraci sníst.

Batátovo-mrkvové smoothie

1 batát

1 mrkev

kousek zázvoru

Ideálně je mít část batátu a mrkve odšťavenou, polovinu množství pevné zeleniny můžeme rozmixovat se šťávou a vodou a zázvorem. Dostaneme do sebe spoustu beta karotenu, což je báječný antioxidant a vitamínu B. Zázvor podpoří imunitu a dodá nápoji říz. Lehké, osvěžující a jednoduché.

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565