Písková bazénová filtrace Marimex 10601029 ProStar 2 - Nový, avšak poškozený kus

3 099 Kč
Písková bazénová filtrace Marimex 10601029 ProStar 2
3 099 Kč 2 199 Kč 1 817 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení

Základem pro kvalitní čistou bazénovou vodu je filtrace. Písková filtrace Marimex ProStar 2 slouží k zachycení i těch nejmenších nečistot nacházejících se v bazénu. Funguje jako přírodní filtr a má velkou účinnost, vhodná je pro bazény o velikosti do 6 ma disponuje průtokem 2 m3/hod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UPOZORNĚNÍ: Jedná se o zcela nový kus, který byl ale bohužel poškozen přepravou. Prasklá spodní část, viz foto. Poškození nemá vliv na funkčnost, voda nebude protékat, poškození je pouze na stojnách. I tak filtrace stojí pevně a stabilně, jedá se tak o kosmetické poškození. Všechny záruky 24 měsíců na výrobek i 14 dnů na vrácení zboží zůstávají i tak dále v platnosti. Sleva z nového kusu činí 1200,- Kč!

Filtrační systém se skládá z filtrační nádoby, do které se vejde 12 kg filtračního písku. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu, je odolná korozi i běžně dostupným chemickým prostředkům, které se používají v bazénech. Písková filtrace je vybavena odvodňovacím ventilem, tlakoměrem, vestavěnými komponenty filtrační nádoby, motorem čerpadla o příkonu 90 W a plastovou základnou pro montáž v místě instalace. Šestistupňový ventil umožňuje snadné ovládání filtru. Minimálně jednou týdně je doporučeno proplachování filtračního písku (v závislosti na znečištění bazénu), výměna pískové náplně stačí jednou za 2-3 roky.

Specifikace

Složení a popis pískové filtrace:
Filtrační systém pískové filtrace ProStar 2 se skládá z filtrační nádoby, do které se vejde 12 kg filtračního písku. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu (PP). Je beze švů, odolává korozi a běžně dostupným chemikáliím používaných v bazénech.

Filtrace je vybavena odvodňovacím ventilem, tlakoměrem, vestavěnými komponenty filtrační nádoby včetně snadno ovladatelného 6-ti cestného ventilu (který je zabudován do víka filtrační nádoby), motorem čerpadla o příkonu 90W, plastovou základnou pro montáž v místě instalace. Systém je vyroben z vysoce kvalitních materiálů při přísném dodržování technických norem a prochází výstupní kontrolou.

Do roku 2016 byla filtrace prodávána pod názevem BlackStar 2, v černé barvě těla filtrace. Náhradní díly na ProStar 2 jsou tedy stejné jako na BlackStar 2.

Obsah balení:
* Písková filtrace
* Návod
* Hadice
* Průchody stěnou bazénu
* Svorky na upevnění hadic

Upozornění
•Standardně je písková filtrace dodávána bez filtračního písku.


Parametry filtrace:
* Průtok vody 2 m3/hod.
* Hmotnost pískové náplně 12 kg
* Příkon filtrace 90 W
* Pro bazény do 6 m3
* Pro hadice o průměru 32 a 38 mm
* Barva filtrace modrá
* Hmotnost 7,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější bazénová filtrace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565