Jak vybrat kemp z hlediska praktičnosti a obslužnosti?

Chystáte se na kempování? Jak vybrat kemp, abyste na místě nebyli zklamáni a měli přitom po ruce právě to, co pro skvělý dovolenkový zážitek potřebujete?Přichystali jsme pro vás seznam všeho, co už při vybírání kempovacího místa je dobré vzít v úvahu. A nějaké tipy na vlastní vychytávky k tomu.

kemp

Seznam vašich očekávání je dobré si sepsat a aktualizovat každý rok, podle toho, jak se mění vaše preference a vlastní vybavenost. Zatímco s dětmi třeba oceníte prádelnu v kempu, při cestování o samotě už pro vás nebude důležité. A je rozdíl mezi plně vybaveným karavanem, kde jsou potřeby v podstatě jen spojené s vodou a elektrickou sítí a pořádným stanem, my doporučujeme ten od Colemanu, protože odolá všem povětrnostním vlivům, ale již je dobré myslet na jiné zázemí, které by kemp měl splňovat.

 

Zahradní nábytek se  hodí v obou případech.

SEZNAM POŽADAVKŮ:

  1. Jaké jsou recenze? (cestovatelské weby poskytnou nejen hodnocení jednotlivých hostů, ale také někdy přinesou i dobré tipy, co mít s sebou, co nemuset, kam se v okolí podívat)
  2. Technické vybavení a voda? (jaký je přístup k elektrickým přípojkám, např. ke karavanům a vlastním spotřebičům, k Wi-Fi a teplé a studené vodě?)
  3. Bezpečnost ( jaké tu je osvětlení, kamerový systém, vzdálenost policejní stanice, nemocnice, pohotovosti?)
  4. Atrakce a výlety (jaké jsou v blízkosti kempu atrakce, turistické cíle?)
  5. Vyžití pro děti i dospělé (dětská hřiště, bazény a sportoviště  přímo v kempu?)
  6. Stravování (jsou tu kuchyňky ke společnému využití, obchody s potravinami nebo restaurace, dostupnost dovozu jídel?)
  7. Prádelna (některé kempy mají možnost vyprání prádla nebo sušičky!)
  8. Půjčovny sportovního vybavení (kola, loďky, kolečkové brusle, náčiní ke skupinovým hrám, míče apod.?)                                                                               TIPY pro vás od nás: Sada pro fotbálek nebo sada pro golf s létajícími talíři se určitě hodí! 

Zvláště, pokud jedete kempovat poprvé, vyplatí se udělat si takový seznam vlastních požadavků a porovnávat s nimi každé vytipované místo.

My vám nabídneme také některé dobré tipy, díky kterým bude vaše kempování příjemnější.

Patřičné potřeby ke spaní

Častou chybou může být i nevhodně zvolené místo na spaní, příliš tvrdé, měkké, nevhodné přikrytí. Kdo má problémy s krční páteří, tomu se rozhodně vyplatí vzít si svůj polštář z domova. My vám nabídneme třeba samonafukovací karimatku, která perfektně izoluje od chladu a vlhkosti a využijete i v chladných nebo brzce podzimních dnech. A pokud máte svoji a potřebujete ji jenom nafouknout, nezapomeňte na pumpičku, třeba tu od CountrySide.

K odpočinku nemusíte využívat jen prostory stanu a jeho okolí, ale takové putovní závěsné křeslo nadchne nejen děti... rozhodně parádní letní zážitek!

A potřebujete-li s sebou grily, pak máme tip na dva velmi úsporné a přitom kvalitní:

Klasický gril, který nezabere moc místa.

Soudkový gril, který svým masivním vzhledem vždycky vyhraje a vydrží dlouhé roky.

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565