Vyberte si správně: Zahradní lehátka dělají léto létem

S tím určitě musíte souhlasit. Bez zahradního lehátka není léto tak báječné jako s ním. Zdánlivá maličkost, kterou nám někdy kazí vzpomínky na lehátka nestabilní až nebezpečná, no darmo vzpomínat. Dnešní lehátka mají ovšem kvalitu a stabilitu na prvním místě. A nemusíte za ně utratit majlant. Jak si tedy udělat pohodlnější léto?

zahrada

ZAHRADA JE HNED ZDROJEM POTĚŠENÍ

Zahrady dnes, ať už jsou jakkoliv pojaté, pěstěné i permakulturní, slouží kromě užitku také k tomu vzácnému pocitu soukromí, ve kterém odpočíváme. Čerstvý vzduch, klid a to, co vnímáme až ve chvíli, kdy si můžeme v klidu sednout nebo lehnout a zavřít oči. Vděčnost za místo, ve kterém smíme nyní být. 

Na takovém zahradním lehátku se krásně lenoší, čtou knížky a je se myšlenkami mimo.

Stejně jako můžete plně vnímat to, co máte kolem sebe a radovat se. Nebo plánovat zahrádkářské činění na příští rok, vnímat prakticky nedostatky i výhody toho, co jste doposud v zahradě vytvořili.

To své, proč bude zahradní lehátko každý milovat - si najdete už sami.

S těmi rozkládacími a variabilními můžete i cestovat!

JAK VYBRAT ZAHRADNÍ LEHÁTKO

Je libo dřevo, kov, látku nebo ratan? Co vám lépe barevně ladí, ale také jaký materiál máte vy osobně rádi? Při výběru lehátka byste měli brát v potaz několik zásad:

- stabilita. Jsou nohy lehátka dostatečně široké a ukotvené, aby zvládly i prudké či náhlé pohyby při zatížení? Je manipulace s ním snadná, není moc těžké?

- polohovatelnost. Bezpečné polohování, které vám neskřípne ruce, prsty nebo děti. Tady je nejlepší si lehátko vyzkoušet.

- materiál, který nezničí déšť. Nikde není psáno, že vše musíte nechávat na dlouhodobém dešti, ale lehátko, na kterém bude vidět každá přeháňka či bouřka, vám dlouho radost dělat nebude.

TIP: A kdyby vás náhodou kvalitní lehátko začalo po roce nudit, jsou tu skvělé možnosti, jak je obměnit a darovat jim nenapodobitelný styl různými přehozy, textiliemi, polštářky a vlastními vylepšeními.

PŘED A PO SEZÓNĚ

Péče o zahradní lehátka je jednoduchá. S koncem sezóny stačí pořádně lehátko omýt vodou a saponátem a uložit na čistém místě. Se začátkem nové sezóny omyjeme a promažeme případné spoje. A je hotovo. Několik let zahradního pohodlí je zaručeno.

TIP od nás: rozkládací a variabilní lehátko pro vás máme jedno z nejlepších. Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko je přesně tím, co možná hledáte. Má několik výhod:

- z křesílka uděláte snadno lehátko

- má polštářek pod hlavu, který lze odejmout

- lehce se skládá a manipuluje se s ním

- všechny jeho polohy jsou zabezpečené

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565