Vibro Form: Mizí kila, celulitida a cítíte se mladší!

v jednoduchosti je krása. Vibro form je přístroj pro cvičení, který prokrví tělo, posílí přirozeně svaly a velmi účinně zefektivní jakékoliv cvičení i úpravy jídelníčku. Pracuje se systémem vibrací, které z vibrační desky přechází do našeho těla. Součástí přístroje jsou i odporové gumy, které lze použít k dalšímu vylepšení jeho účinku. Účinky pohybu na tělo, svaly a prokrvení, se na Vibro formu zvyšují násobně.

vibro

Posílí svaly pomocí oscilace: díky tomu budou svaly aktivní i v relativním klidu, ale jakýkoliv pohyb se stává lehce obtížnějším, ale zároveň účinnějším, protože tělo neustále musí vyrovnávat drobné vibrace a výkyvy rovnováhy. Posilování je příjemné, protože se spojuje jak posílení, tak i relaxační uvolňující efekt vibrací.

Zeštíhlí problematické partie: ideální pro posílení středu těla, který přímo souvisí s rovnováhou, dobře funguje na zeštíhlení hýždí, břicha a stehen. Zlepšuje se také rovnováha a koordinace pohybů.


Zlepší krevní oběh, pomůže při boji s celulitidou: prokrvení je vyšší než při běžném cvičení, aktivní jsou i podkožní části těla, takže vyhrajete boj s celulitidou a pokožka bude hladší a jasnější. Zlepšuje se metabolismus vnitřní i ten, který se stará o jasnou a hladkou pleť.

Zachová zároveň zdraví kloubů, vazů a kostí: při účinném cvičení ale šetříte klouby a vazy, což přivítají zejména ti, kteří nosí váhu navíc. Přístroj má nosnost 120 kg.

VIBRO FORM  pro chůzi i sprint

Vibroform imituje pohyb různé intenzity, má 3 stupně intenzity (chůze, běh, sprint) a 9 přednastavených programů. 

Díky tichému chodu ho budete používat stále a pravidelně. Výsledky se tak brzy dostaví.

Jaké cvičení udělá efektivnějším?

  • jógu (zlepší koordinaci)
  • rehabilitační cvičení (zlepší koordinaci a rovnováhu)
  • posilování (v kombinaci s odporovými gumami, zapojí při samostatném posilování i jiné svalové partie, cvičíte pak celým tělem)
  • po cvičení, běhu a výkonu si díky němu můžete uvolnit svaly

TIP: Vibro Form pro vás se všemi jeho výhodami koupíte i u nás Fittnes King Vibro Form RC-CFM

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565