Vibrační činky jsou domácí luxus: Dokonalá postava zaručena

Vibrační činky jsou zdokonalenou verzí obyčejných činek. Prý jsou stvořeny pro cvičení v luxusních fitness centrech, není divu, protože jejich účinek je opravdu luxusní. Ostatně i vzhled! Ano, patří k těm dražším, ale my vám nabízíme skvělé činky za parádní ceny a luxusní cvičení si můžete dopřát doma. A je to doslova mlsání pro tělo.

činka

O správné vedení při cvičení se nemusíte obávat. Máme tip, cvičit se dá třeba s doprovodem videí na Youtube.

Nikam nemusíte, ušetříte a ještě máte na cvičení parádní soukromí, klid a hudbu si k němu můžete pustit přesně takovou, jakou potřebujete. To budí chuť do cvičení, co říkáte? I pro zaryté introverty!

O čem jsou vibrační činky?

Ve zkratce je to nápad pocházející ze Švýcarska, velmi rychle se rozšířil do světa, protože je jednoduše geniální. Činka jemně vibruje v ruce, čím cvičení činí rozmanitější, díky roztřesené stabilitě jsme více nuceni zpevňovat ruce, tělo, svaly, všechno, co váhou činky v tu chvíli ovlivňujeme. Zpevnění a stabilizace svalů tak probíhá přirozeně a dá se říci, že i cvičení je příjemnější, protože kromě námahy i svaly zároveň uvolňuje. Pár minut cvičení s vibrační činkou se rovná desítkám minut s klasickou činkou.

Zkuste je, nic neriskujete! 

U nás vůbec nic neriskujete, můžete si činky jednoduše vyzkoušet. Pokud vám nebudou vyhovovat, tak je můžete v klidu vrátit, zajistíme převoz a vrátíme vám peníze v plné výši.

Vibrační činka má i své vychytané funkce

Každá činka má samozřejmě své vlastní vychytané a užitečné funkce, design rozmanitých druhů, a tak vybírejte podle vzhledu i funkcí. Rozhodně je z čeho!

Naše činky X-Cite mají dva nastavitelné vibrační stupně, vibrují maximálně 30 vibrací za vteřinu a můžete si je nastavit i díky časovači, zrychlovat nebo zpomalovat vibrace, podle druhu zvoleného cvičení. A když je jen tak odložíte na zem, tak se po minutě samy automaticky vypnou.

Cvičit můžete hned! Baterky jsou součástí balení, takže cvičit můžete hned, jak je doma vybalíte.

Berete?

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565