Veselé křeslo: Dominanta pokoje?

Máte chuť si pořídit do obývacího prostoru nějakou veselou dominantu, do které se rádi posadíte po únavném dni? Dominantou celé místnosti, ale klidně i celého obytného prostoru, může být výrazné křeslo. A jaké by mělo mít vlastnosti?

Pohodlné, výrazné a nezapomenutelné.

Všechny tyto požadavky splňují naše křesla z nabídky. Jsou neokoukané a hřejivě pohodlné.

ffff

Máme pro vás šílené nápady!

Takové křeslo, jak sami jistě uznáte, opravdu rozstřelí atmosféru celé místnosti, takže stojí za úvahu popřemýšlet o tom, jestli by takový veselý třesk nebylo vhodné udělat i někde jinde.

Zcela parádně se hodí do dětských pokojů, kde můžete dítěti pohodlně přečíst pohádku, nebo kam se posadí dětské návštěvy.

Ještě parádněji se hodí do moderních obývacích pokojů nebo do barevně střízlivých interiérů, ve kterých budou dominovat.

Skvěle vynikne i tam, kde dominuje jedna z barev, která je na patchworkovém potahu křesla - naladí se...

Ale...

Proč mu nevyhradit místo v kanceláři - pro svůj relax nebo pro návštěvy? Na takové posezení pak příchozí jen tak nezapomenou!

V uměleckých ateliérech, masážních salonech nebo v konzultačních místnostech na sebe strhnou pozornost a poskytnou přísedícím klientům skvělé pohodlné zázemí.

Hodí se i do kuchyně, pracovny nebo na verandu, do zimní zahrady - prostě kamkoliv, kde se vám bude líbit.

 

 

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565