Vertikální parní generátor: revoluční žehlení, které košile nepoškodí

Také se bojíte, že velmi drahé košile žehlením poškodíte, tak je raději dáváte profesionálně vyčistit i vyžehlit? Jenže někdy není čas na nošení do čistírny a vzít jen tak do ruky žehličku, to už vyžaduje notnou dávku odvahy. Parní stanice jsou velmi dobrou volbou, ovšem vertikální parní generátor je něco, co užijete s jakýmkoliv oblečením.

shirt-1902601_640

Parní generátor: Zároveň suší i žehlí!

Velkou výhodou je, že parní generátor je sušičkou i žehličkou v jednom. V jednom kroku tak tedy čerstvě vyprané prádlo uvedete do stavu, ve kterém si ho lze okamžitě vzít na sebe, nebo pečlivě uložit do skříně. 

Parní generátor: Jak funguje?

Součástí parní stanice, ze které stoupá pára je stojan s ramínkem, na které navléknete vyprané prádlo (ale i suché, pokud potřebujete ihned opravit pomačkané sklady na již uloženém prádle), a zajistíte svorkami. Všechno ostatní pak již udělá přístroj sám. Dá se nastavit na požadovanou dobu, která se u různého oblečení i materiálů liší, to vše se dozvíte v návodu. A pak se ve stojanu pod oblečením nafoukne nafukovací měch, který přenáší teplo do oděvu a šetrně ho žehlí.

Má několik výhod:

- je to mimořádně šetrné "žehlení", které nepoškodí ani nejjemnější a nejdražší materiály

- celý proces je také rychlejší, než kdybyste celou košili, T-košili nebo halenku žehlili ručně a po částech

- funguje pro všechny velikosti šatů, oblečení, triček i košil - vše se přizpůsobí momentálním podmínkám a vašemu nastavení

Ač se to nezdá, je to velká úspora času, která vám navíc dá variabilitu a možnost velmi rychle a účinně ve spěchu poupravit oblečení, které se zmačkalo ve skříni, nebo u kterého chcete okamžitě oživit svěží vzhled.

Nemusíte váhat, pokud tušíte, že něco takového doma užijete, máme pro vás ještě pár důvodů, proč je vertikální parní generátor Cleanmaxx V2-55628 výhodou:

- je skladný a v prostoru nezabírá příliš místa (velikostí připomíná menší fritézu)

- celý proces žehlení a úpravy vlhkého oblečení je otázkou sekund

- návod je v češtině, na Youtube najdete i videa, jak parní generátor pracuje

 

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565