!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Inhalátor pro celou rodinu: Pomůže s alergií, suchým vzduchem i nachlazením

Podobně mlhavý den v lese by se hodil, co říkáte? Naše dýchací cesty často trpí suchým vzduchem a v takovém prostředí se i nachlazení snáze projeví. Nos touží po lesní mlze! Na suchou podrážděnou sliznici se snáz viry usadí. Jenže les nemá doma každý. Ale může mít inhalátor. A někdy je potřeba i podat nějaké léky formou inhalace, to už jsme u těch závažnějších případů. I tady si notně zjednodušíme život.

hills-889131_640

Proč pořád hrnec a ručník?

A co si budeme povídat, ono i inhalování slané vody nad hrncem není moc pohodlné a pro děti ani moc bezpečné. Ale je účinné, nejedna maminka před tím hrncem a solí (či alpou) stojí každý rok několikrát. Takže jak si třeba takovou věc co nejvíce zjednodušit?

Inhalátor: řešení pro všechny

Inhalátor využije celá rodina a zdaleka nemusí jít jen o léčebné inhalace. Inhalovat můžete i slanou vodu nebo bylinné páry. Což následně zvýší imunitu dýchacích cest, které pak budou odolnější proti virům a nachlazení, ale také se lépe vyrovnají s dráždivými alergeny, což je typický  jarní pylový problém.

Sauna a relax pro dýchací cesty? Může být!

Rozprašování je zajištěno pomocí stlačeného vzduchu do velmi jemných kapiček (aerosolu) a samotná inhalace je velmi jednoduchá a příjemná, zvládnou ji i děti (a konečně bude konec s věčnými rýmami a záněty dutin):

- děti i dospělí mohou inhalovat páry pomocí masky, náústku nebo nosního adaptéru (vše je součástí balení)

Tekutiny a velikost kapiček?

  • Objem inhalátoru: max. 10 ml
  • Průměrná velikost částic ? 60% ? 5 µm
  • Rozprašovací výkon: ? 0,2 ml/minutu

Vše je certifikováno dle CE 0297 podle MDD (směrnice o zdravotnických prostředcích) a u nás na Nejlevnějším zbožím koupíte tento inhalátor s dvouletou zárukou a za nejnižší možnou cenu. Obsažený filtr má životnost celý rok při běžném používání celou rodinou, takže stačí za rok vyměnit. Případně dokoupit potřebné náhradní díly.

Lepší aplikace léků: Méně zátěže pro tělo

Máme-li možnost užívat některé léky pomocí inhalátorů, je to velká úleva pro tělo. Účinná látka proniká snadněji na místo určení, přičemž nevzniká zbytečná zátěž na trávení nebo zpracováván odpadních látek v těle. Mít tímto způsobem pod kontrolou astma nebo nachlazení je určitě velkou výhodou.

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení