Inhalátor pro celou rodinu: Pomůže s alergií, suchým vzduchem i nachlazením

Podobně mlhavý den v lese by se hodil, co říkáte? Naše dýchací cesty často trpí suchým vzduchem a v takovém prostředí se i nachlazení snáze projeví. Nos touží po lesní mlze! Na suchou podrážděnou sliznici se snáz viry usadí. Jenže les nemá doma každý. Ale může mít inhalátor. A někdy je potřeba i podat nějaké léky formou inhalace, to už jsme u těch závažnějších případů. I tady si notně zjednodušíme život.

hills-889131_640

Proč pořád hrnec a ručník?

A co si budeme povídat, ono i inhalování slané vody nad hrncem není moc pohodlné a pro děti ani moc bezpečné. Ale je účinné, nejedna maminka před tím hrncem a solí (či alpou) stojí každý rok několikrát. Takže jak si třeba takovou věc co nejvíce zjednodušit?

Inhalátor: řešení pro všechny

Inhalátor využije celá rodina a zdaleka nemusí jít jen o léčebné inhalace. Inhalovat můžete i slanou vodu nebo bylinné páry. Což následně zvýší imunitu dýchacích cest, které pak budou odolnější proti virům a nachlazení, ale také se lépe vyrovnají s dráždivými alergeny, což je typický  jarní pylový problém.

Sauna a relax pro dýchací cesty? Může být!

Rozprašování je zajištěno pomocí stlačeného vzduchu do velmi jemných kapiček (aerosolu) a samotná inhalace je velmi jednoduchá a příjemná, zvládnou ji i děti (a konečně bude konec s věčnými rýmami a záněty dutin):

- děti i dospělí mohou inhalovat páry pomocí masky, náústku nebo nosního adaptéru (vše je součástí balení)

Tekutiny a velikost kapiček?

  • Objem inhalátoru: max. 10 ml
  • Průměrná velikost částic ? 60% ? 5 µm
  • Rozprašovací výkon: ? 0,2 ml/minutu

Vše je certifikováno dle CE 0297 podle MDD (směrnice o zdravotnických prostředcích) a u nás na Nejlevnějším zbožím koupíte tento inhalátor s dvouletou zárukou a za nejnižší možnou cenu. Obsažený filtr má životnost celý rok při běžném používání celou rodinou, takže stačí za rok vyměnit. Případně dokoupit potřebné náhradní díly.

Lepší aplikace léků: Méně zátěže pro tělo

Máme-li možnost užívat některé léky pomocí inhalátorů, je to velká úleva pro tělo. Účinná látka proniká snadněji na místo určení, přičemž nevzniká zbytečná zátěž na trávení nebo zpracováván odpadních látek v těle. Mít tímto způsobem pod kontrolou astma nebo nachlazení je určitě velkou výhodou.

 

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565