A zase to žehlení! Ulehčete si práci s parním generátorem

Parní generátor může velmi ulehčit žehlení, zrychlit ho a učinit bezpečnějším. Pro vás i vaše oblečení. Parních generátorů se nemusíte bát, některé modely jsou lehké a již připravené k použití - náš tip váží jen něco málo přes 4 kg a je plně připraven k použití. Můžete si říci, že napařovací žehlička stačí, nebo jaký je mezi tím vůbec rozdíl?

shirts-591750_640

Napařovací žehlička je určitě také lepší než klasická, ale parní generátor má proti ní ještě několik výhod navíc:

- jeho pára proniká jemněji, leč důkladněji do tkaniny

- propáří několikanásobně silnější vrstvy tkanin nebo hrubé tkaniny a to díky většímu množství páry produkované za vyššího tlaku 

- po vyžehlení se prádlo nekrabatí zpátky, tvar si uchovává

- prádlo je horkou párou desinfikováno (klidně pak můžete prát na nízké teploty)

- neutrpí ani nášivky nebo nažehlovací obrázky či plastové obrázky na textilu

Až polovina času do kapsy? Nemožné!

Ale ano! Nezanedbatelná je časová úspora v domácnostech, kde je nutno žehlit opravdu hodně. Uživatelé se shodují přibližně na 50 % úspoře času oproti klasickému žehlení nebo žehlení klasickou žehličkou. A to je už opravdu hodně znát.

Výraznou úsporu času, energie i vašich nervů získáte také při  žehlení vícevrstvého oblečení nebo tvrdých látek jako je například džínovina nebo manšestr či len.

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565