!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Vodní filtry: Proč je dobré je mít?

O filtrované vodě toho bylo napsáno už dost. Je skutečně tak moc vylepšená, jak se říká? Nebo je to zbytečná investice? My jsme pro filtrovanou vodu, minimálně je totiž chutnější a nepolykáte nečistoty z vodních trubek. Filtrovaná voda by měla být očištěná od vodního kamene, těžkých kovů nebo od mikrobiálního znečištění. Některé filtrační konvice a filtry odstraňují z pitné vody pouze některé tyto látky.

splashing-165192_640

A jiné by se teoreticky neměly vůbec ve vodě vyskytovat - například již zmíněné mikrobiální znečištění (na druhou stranu takovéto filtry jsou dobré pro trampování či chvíle, kdy používáte vlastní vodu z barelů).

CO ALE UMÍ KAŽDÁ KONVICE A FILTR: Změkčit vodu a zbavit ji pevných kusů nečistot (vodní kámen, rez, sedimenty z vody, kamínky) - a tím výrazně zlepšit její chuť.

Ušetříte také rychlovarnou konvici, protože bude méně znečištěná. Prodlužuje tak i její životnost.

I tady uvidíte rozdíl. A o lepší, jemnější chuti kávy nebo čaje (neřknu-li samotné vody) rozhodně není pochyb.

Proč kupovat filtrační konvici?

Máte-li vodu, která je cítit po chloru, nechutná vám nebo máte neustále zanesenou konvici a bílé zaschlé skvrny na vodovodních bateriích, máte ideální vodu pro úpravu filtrační konvicí. Nemusíte mít strach z neustálých výměn filtrů, některé filtry přefiltrují až 150 l vody, záleží vždy na jednotlivém modelu. Náhradní filtry se dají běžně koupit, některé navíc obohacují vodu i magnesiem.

Při koupi filtrační konvice vybírejte nejen podle vzhledu, ale také podle materiálu:

- měl by být odolný, vhodný pro mytí v myčce

- konvice tak velká, aby vydržela potřeby rodiny. Případně budete-li skladovat nepřelitou vodu v ledničce, aby se do ní vešla

- některé konvice mají i indikátory pro filtr, kdy vám oznámí, že se blíží konec životnosti

VÝMĚNNÝ FILTR: Wessper nikdy nezklame

Máme pro vás tip na filtr do konvice. Wessper Vodní filtr Aquamax se postará o skvělý základ. Změkčí vodu, vyfiltruje hrubé nečistoty, filtruje přes aktivní uhlí, které by mělo zachytit i chemické nečistoty (pesticidy, herbicidy, chlor a přidané látky, které ovlivňují chuť vody).

Wessper Aquamax je možné použít s následujícími typy konvic:

  • Brita: Marella, Marella XL, Aluna, Aluna XL, Elemaris, Elemaris XL, Fjord Cool Memo, Fill & Enjoy Fun;
  • Dafi: Astra, Omega, Sintra, Luna, Aldo (u všech konvic s osazením filtru Dafi Unimax);
  • Aquaphor: Time, Orion, Amethyst, Maxfor, Agat (u všech konvic s osazením filtru Maxfor B100-25);
  • Filter Logic Venus;
  • Bosch Tassimo;
  • Zelmer: Anna
  • Kenwood
  • Laica BI-FLUX.
  • s dalšími kam sedí filtry Maxtra. Pokud si nejste jisti, napište nám prosím.

Kompatibilní s filtry: Brita MAXTRA, Dafi UNIMAX, MAXFOR Aquaphor, Pearl Co Unimax, LAUSON AWF 102, Aqua Optima Evolution, AquaCrest AQK07, Mavea MAXTRA, Anna Duomax, BWT MG2 +, Filter Logic FL-402H.

 

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení