Vánoční stolní hra s vůní koření!

O vánocích, ale i kdykoliv  při dlouhých zimních večerech, přijde vhod parádní stolní hra pro celou rodinu. Nebo pro dva, tři, jak to přijde. Ale to napětí, nepředvídatelnost následujících minut a možnost uvařit si čaj, dát si něco dobrého, motivovat se odměnami, to je naprosto nenapodobitelné.

ddddd_1

Máme pro vás voňavý parádní tip!

Piatnik Century I: Cesta koření

Hra se řadí mezi strategické, takže potřebujete nejen pěknou dávku štěstí, ale také předvídavosti. Už děti od 8 let mohou procvičit své mozkové závity a učit se myslet o krok napřed. První hra ze série prozkoumává dějiny jednotlivých století a krásu trhů v kořením. Vaším úkolem je vytvářet stezky a sklízet koření. A pak s ním chytře naložit. Vyhrává hráč s nejvyšším počtem bodů.

Ostatně, víte, že:

- první koření bylo využíváno už před 50 000 lety a 5 000 před. n. l. je doloženo používání kmínu a máku?

- staří Egypťané už obchodovali s exotickým kořenímjako je skořice, římský kmín nebo koriandr?

- ve starém Římě se pepř používal mezi bohatými lidmi i jako platidlo?

- voňavý hřebíček se pěstuje na exotickém Zanzibaru nebo Mauriciu?

S hrou Century Cesta koření se v každém kole můžete dostat do různých rolí: budete vytvářet jednotlivé obchodní stezky, uzavírat obchody, ale tak, aby se vám to vyplatilo, sklízet koření a prodávat ho, ale také odpočívat.

Hra obsahuje:

karty s karavanou, body, kupci, dřevěné kostky, misky s kořením a kovové žetony. Vše najdete v krabici společně s podrobným návodem.

Jedna hra trvá v rozmezí od 35 do 45 minut a počet hráčů může být od 2 do 5.

Hra Vůně koření je tu pro vás!

A k ní si můžete přidat pěkný horký čaj s jablka a skořicí, horký kompot se skořicí a vanilkou. Anýzové sušenky, lékorky. Horké mléko s vanilkou nebo kávu s vůní kardamonu.

Nebo vás snad napadá ještě něco stylovějšího?

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565