Vánoce? Vyřeší eshop! Mrkněte proč...

A už je to tady! Vánoce, přecpané obchody, chybějící, nepřehledné, přecpané zboží a zmatek nad zmatek. Správný čas zvolit pro vánoční nákupy eshop! Pro zákazníka má totiž mnoho výhod. Statistiky navíc dokazují, že Češi si nakupování online pochvalují a využívají velmi často.

Ve chvíli, kdy nepotřebujete zboží opravdu držet v ruce a ohmatat si ho, není důvod nevyužít eshop.Naopak se to přímo nabízí!

Výhody?

Odborné poradenství většinou nechybí

Zejména specializované eshopy můžete kontaktovat na zákaznické podpoře, někdy i v online chatovacím okénku a rovnou se zeptat na to, co vás ke zboží zajímá. Technické parametry, přesnější informace o zboží nebo o jeho dodání či podmínkách reklamace – to všechno můžete mít z pohodlí domova vyřízeno téměř stejně rychle jako při osobním jednání s prodavačem v kamenném obchodě. Navíc přístup k této podpoře máte i jako zákazník, který si zboží již zakoupil. Lze se tedy ptát i dodatečně.

 Ceny jsou nižší

Protože provozovatelé eshopů nemají náklady s kamennými prodejnami, mohou si dovolit nasadit nižší ceny. Problém je potom poštovné, protože to u nižších položek může cenu naopak navýšit tak, že je výhodnější si zboží koupit osobně. Ale zase připočítejte své vlastní cestovné a možná jste na stejné částce. Nad určité částky bývá poštovné zdarma nebo provozovatelé dělají nejrůznější akce „den dopravy zdarma“. Mimořádně výhodné jsou pak různé eshopové výprodeje.

christmas-2597789_640

Pohodlí domova

Jednoznačná výhoda, kvůli které eshopy vznikly a kvůli které se těší takové oblibě. Bez starostí, bez ztráty času, s možností doručení do zaměstnání. A v případě velkých věcí, které se hůře převážejí, je pak taková doprava až do domu doslova k nezaplacení.

Bezproblémová reklamace

Dříve od obchodů na internetových portálech odrazovala složitá reklamace a velký počet podvodných eshopů. Roky šly dál a přežili jen ti poctiví, dalo by se říci! Takže ani s reklamací si nemusíte dělat starosti. Obchod Nejlevnejsizbozi.eu u některého zboží poskytuje dokonce přepravu zpět k reklamaci na náklady obchodu a rozhodně není jediný. Na druhou stranu si obchody dávají i velký pozor, aby braly do svých obchodů opravdu bezvadné zboží, takže tu mnohdy najdete opravdu výběr toho nejkvalitnějšího.

Běžné také je třeba vyměnění nevhodné velikosti na náklady obchodu.

Recenze? Jednoznačně!

Dejte na recenze obchodu a vybírejte z ověřených obchodů, ovšem dejte si pozor na recenze vkládané v jeden čas nebo působící jednolitě (obchodník si je může dávat sám nebo na tuto činnost najímat reklamní agenturu), recenze musí působit lidsky a přirozeně.

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565