Na maminku, nebo na doktora? Aneb miminka pro holčičky

Holčičky si rády hrají na doktory. A což teprve na dětské lékařky! Začneme rovnou od miminka, tedy přesněji od pediatrie. Takové miminko je pro malou holčičku pod vánočním stromečkem nezapomenutelným zážitkem. Může si hrát na maminku, na doktorku, na sestřičku lékařskou i skutečnou a vůbec. Ještě uvidíte, s čím vším ta malá holčička přijde!

Imitace miminek patří mezi nejoblíbenější dětské holčičí hračky a dá se říci, že opravdu nikdy nestárnou!

Já chci být paní doktorka!

Proč ne? Miminko je nejlepší trenažér na světě. Nemůžeme nic zkazit, ani když paní doktorka píchne injekci vedle. Ani když jí miminko upadne na zem. Všechno je třeba se nejprve naučit, získat zručnost a sebedůvěru. Pro malé paní doktorky je tohle ideální čas pro výuku. Jen si nejsme moc jisti, jestli pak nebudou muset tatínek s maminkou hrát tatínka a maminku, nebo v horším případě sestřičku a asistentku paní doktorce! Jisti si naopak jsme tím, že si užijete mraky legrace!

TIP: Lékařská náčiní jsou k dispozici v mnoha sadách, stačí jen vybrat správnou velikost v hračkářství a ejhle, máte výbavu o to dokonalejší.

Milé maminky i paní doktorky,

nezapomeňte, že je třeba miminko po každé kontrole u paní doktorky pomazlit. Aby neplakalo, a tak vůbec. Však víte…

child-577010_640

A od své ratolesti pak můžete slyšet věci jako: „Když panenku vyléčím, tak vím, že jsem udělala dobrý skutek.“

Maminko, máte tu miminko!

Od doktorských her je tu jen krůček k tomu být pořádnou maminkou. Miminko potřebuje každodenní péči. Jedna z nejoblíbenějších holčičích her je právě na maminku a každá pak touží i po pořádném kočárku a všemu, co k němu patří. Naše nabídka panenek zde.

 

Tak vám přejeme veselé a maminkovské, miminkovské Vánoce!

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565