!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Umýt okna ve vlhku nebo mrazu? My to umíme!

Taky máte pocit, že předvánoční úklid vymyslel muž? Jak mohlo někoho napadnout mytí oken ve vlhké plískanici nebo s hadrem přimraženým ke sklu? Pokud se do takového úklidu přece jen pustíte, máme pro vás tip, se kterým okna umyjete raz dva, nic nebude studit a během chvilky budete zase doma v teplíčku.

Aku utěrky na okna jsou trend

A vymýšlí se stále lepší a lepší. Na trhu jsou různé aku utěrky, které využijete nejen pro mytí oken, ale posléze s nimi můžete vysát a vyčistit i menší kobercové plochy, gauče, čalounění, záclony, závěsy a deky. Bezkonkurenčně skvělé jsou na čištění zrcadlových ploch, ale i kachliček nebo dlaždic.

Okna budou svým způsobem okrajovou záležitostí, protože aku utěrku využijete i při běžném nebo běžně větším úklidu. Funkce suchého vysávání dělá z této původně „okenní“ utěrky opravdu multifunkční přístroj.

building-200273_640

Čističe se sprejem

Na trhu jsou čističe se sprejem už dlouhou řadu let a vynikají tím, že kombinují sprejové čištění oken s hladkou utěrkou. Poměrně velká čistící plocha je zárukou, že na pár tahů máte umyté i rozsáhlé okenní plochy. Baterie v zařízení vydrží dle výrobce vyčistit až 18 oken na jedno nabití! Takže jeden kompletní úklid bytu vydrží ještě s velkou rezervou! A kdyby náhodou ne, za hodinku a půl je nabitá znovu. Tuto techniku kombinace spreje a utěrky můžete využít nejen na okna, ale na všechny hladké plochy v domácnosti (kachličky, zrcadla, dlažba). Paráda!

Dbejte vždy pokynů výrobce na každém přístroji, ale obecně platí, že s takhle dokonalou vychytávkou stačí na čištění oken opravdu jen čistá voda a trocha času. Efektivní a rychlý úklid oceníte právě v tomto předvánočním období.

A ještě na závěr pár tipů pro čištění oken:

  • Používáte-li chemické prostředky na dočištění oken, nečištete je při teplotách pod 5 °C, protože při nižších teplotách nebo mrazu, nejsou účinné.
  • Mytí rámu nejúčinněji a nejrychleji zařídíte přípravky s obsahem alkoholu.
  • Na skla nikdy nepoužívejte odmašťovač na nádobí, neumyje se a ulpívá na povrchu lepkavou vrstvou, která nemusí být vidět, ale zapříčiní, že se na okno bude více lepit špína, prach a bujet plísně.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565