Horkovzdušná fritéza: Kapří řízeček křehký a skoro bez tuku!

Je to vážně dobrota a investice do zdraví. Řízky smažené v horkém vzduchu, čímž je obsah tuku redukován o 80 %, jsou opravdu lahůdkou nejen na Vánoce. Horkovzdušnou fritézu si lidé chválí, protože umí vykouzlit skvělá lahodná jídla a to velmi rychle. Kapr nebo vepřový řízeček bude křehounký, měkoučký a rozhodně vám po něm nebude těžko.

Zapomeňte na tučné řízky, ze kterých odkapává olej. Taky na fritézy, které jsou neustále umaštěné a tak těžko se čistí. Pod pojmem horkovzdušná fritéza se skrývá výrobek, který umí v podstatě usmažit jídlo v horkém vzduchu. Je to taková mimořádně podařená  kombinace klasické fritézy a trouby, která zachová šťavnatost

.restaurant-1690696_640

Horký vzduch v ní cirkuluje s naléhavostí, která se o pořádné propečení a křupavou kůrčičku postará téměř v mžiku, protože se umí rozpálit do teploty 200 °C.

Časovač umožní bezstarostnou večeři

Je to jen drobnost, ale ve výsledku je k nezaplacení. Elektrospotřebiče na vaření, které se umí samy vypnout po uplynutí doby přípravy, jsou prostě praktické. A tady dvojnásob. Přesně víte, jak dlouho trvá příprava vánočního kapra? Tak nastavit čas a je hotovo. Můžete jen vložit jídlo a věnovat se něčemu jinému.

Další výhody jsou už v rámci standardu:

  • Součásti se dají běžně mýt v myčce na nádobí.
  • Díky uzavřenému prostoru nezaneřádíte byt zápachem ze smažení.
  • Rukojeť je tepelně izolovaná.
  • Protiskluzové podložky zajistí bezpečnou stabilitu v kuchyni.

A co v horkovzdušné fritéze ještě uvaříte? Zeleninu i rýži!

Kromě řízečků, obalované zeleniny, květáku nebo hranolek v ní perfektně upečete zeleninu, nudlové a těstovinové směsi, rýži a zapékaná rizota. Vrhnout se můžete i do sladkých jídel, třeba taková jablíčka se skořicí a hřebíčkem jsou v této úpravě naprosto luxusní!

Nový pomocník v kuchyni se jistě dobře uvede i zabydlí. Nejen na Vánoce!

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565