Užitečné plány do vířivky

Chvíle ve vířivce jsou v každém případě relaxační. A bohatě stačí jen ty… ale přesto, pojďme se zasnít a tuhle čirou slast si představit ještě lepší. Navíc některé z našich představ pro vás mohou být i realizovatelné, protože máte ty správné podmínky.

rubber-duck-7296928_640 (1)

Vířivky i do zimy

V naší nabídce najdete i vířivku, kterou lze používat po celý rok. Ideálním místem pro ni je zimní zahrada, veranda nebo chráněné místo. Odolá i mrazu, takže se nabízí skoro až extrémní zážitek:

  • Různé formy otužování (pravda, to není tak romantické)
  • Silvestrovská a vánoční koupel, ať je jakékoliv počasí
  • Romantika za padání sněhových vloček

Ale to jsme hned na začátek začali pěkně zostra a mrazivě, což?

TIP na skvělou zimní vířivku najdete u nás na eshopu.

Pro normální vířivkové prostředí už některé tipy znáte. Od dobrého vína po jednohubky až po velmi romantická setkání.

Ale řekněme, že nemáte chuť na intimní romantiku, nebo jste sami a chcete si to pořádně užít!

S knížkou do vířivky: ach, proč ne! Ale raději si vezměte svoji, ne půjčenou nebo z knihovny pro případ, že by se přece jen stala nehoda.

Pěkně si dát do těla: ačkoliv je primárně vířivka určena k promasírování unavených svalů, mnohdy třeba při problémech se zády může být prostředím, kde si můžete pěkně rozcvičit a protáhnout svaly, které jinak nelze, či by to bylo riskantní. Pomůže nám síla nadnášející vody, případně bublinky rozkomíhající rovnováhu, takže posilování například středu těla, zad nebo břicha, bude účinnější, přitom však jemnější. Díky nižší zátěži se vyhnete snadné blokádě svalů, obratlů nebo žeber.

Meditace: hudba a svíčky jsou nepovinné, ale klidně budou dobrou součástí jednoduchého zklidnění. Můžete to nazvat meditací? Beze všeho, ale i jen pouhé ticho, zurčící voda a pocit, že mám nekonečně klidu k dispozici je – k nezaplacení!

Lapač myšlenek a nápadů: jste-li ten typ, který je tvořivý a nápady ho přepadají kdekoliv, nechte si u vířivky blok a tužku. Na zapsání toho, co se v hlavě vylíhne. Ostatně není vyloučeno, že za chvíli budete blok držet a plánovat. Cokoliv…  Prostě uvolněná mysl předloží často velmi dobrá řešení.

Koncerty: o hudbě už byla řeč, ale parádní hudba do ucha, ze které si chcete užít každý tón, ideální spojení dva v jednom.

 

Obrázek: Pixabay

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565