Teleskopický čistič oken: Vhodný i do koupelny a na dlaždice

Myslíte si, že různé čističe oken jsou určeny jen pro to občasné umytí oken? Kdepak, taková věc se doma rozhodně neztratí a je použitelná i při běžném denním úklidu, třeba v koupelně. Principem teleskopického čističe oken Maxxx je navlhčení myté plochy (pomůže vám saponát) a poté lehké vysátí vlhkého povrchu tak, že zůstane čistý jako ještě nikdy předtím.

rain-3915684_640

Úklid, který je důkladný, jednoduchý, čistý

Ale revoluční je fakt, že se nemusíte omezovat jen na okenní použití nebo na jiné prosklené povrchy, ale skvěle vyčistí i povrchy hladké jako jsou dlaždice nebo kachličky. Výhodou je, že použitý saponát výrazně zefektivní úklid a když budete chtít, můžete použít i jiné aromatické esence, aby se vše důkladně lesklo a ještě dlouhodobě vonělo.

Čistič povrchy nepoškozuje, takže jím lze uklidit vše OMYVATELNÉ. Vše, co dobře snáší kontakt s vodou a saponátem.Tedy různé pracovní desky, kuchyňské linky, sedací lavice, omyvatelný nábytek. Nejen pro úklid běžný, který bude o mnoho důkladnější, ale i pro úklid jednorázový nebo úklid mimořádně zašpiněných povrchů.

Saponáty, které lze do přístroje použít si můžete zvolit podle potřeby. Na zašpiněné povrchy, na okna pro vysoký lesk nebo desinfekční. Lze je střídat.

Přístroj je připojen na akumulátorovou baterii, takže sací výkon je zaručen na dlouhou dobu, špinavá vysátá voda pak jde do speciální nádržky, přičemž voda i saponát mají své nádržky vedle. Čistá práce.

 

 

 

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

          

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565