Multifunkční robot do kuchyně? Komu se skutečně vyplatí?

Multifunkční robot do kuchyně. Někdo ho má, někdo o něm přemýšlí. Právem, protože jde o kuchyňský spotřebič, který buď využíváte naplno, nebo ho použijete párkrát a z různých důvodů skončí na dně skříňky. Dnes už se nemusíte bát, multifunkční roboty jsou vzhledné, praktické a rychle se s nimi pracuje.

aaaaaa

Jsou vzhledné: takže pravidlo první, kdo jen trochu může a má dost prostoru, je dobré nechávat robot volně na lince nebo na předem určeném viditelném místě. Nejenže si na něj snáze vzpomenete a využijete i na běžné vaření, ale také se vyhnete manipulaci s vyndáváním a uklízením, což velmi ulehčí tvoření pozitivního vztahu k multifunkčnímu robotu.

Jsou praktické: stále více funkcí dělá z robotů skvělé pomocníky pro běžné vaření, pracuje se s nimi rychle, ovládání je intuitivní, často jsou dnes již roboty i relativně tiché, takže se dá říci, že práce s nimi nadělá víc radosti než škody nebo nepříjemností.

Jsou rychlé: i to je velká výhoda, kterou ocení právě ti, kteří mají v kuchyni dost místa na to, aby jim robot tvořil součást dekorací nebo uklízení tak jednoduché, že nebude nikterak obtěžující. Nasadit nástavce, vyměnit misky a začít dělat tu něco, tu zase něco jiného, je velmi rychlým procesem, který znovu - umocňuje tvoření pozitivního vztahu k robotovi.

Proč roboty končí na dně skříní?

Zkusme se zamyslet, možná máte za sebou nějakou takovou zkušenost, nějaký kuchyňský aparát vypadal tak skvěle, ale po dvou použitích skončil někde zapomenut nebo šel o dům dál. Pročpak to?

1. obtížnost manipulace a robustnost: právě to věčné uklízení a skládání, někdy je nepříjemné a složité i mytí, takže je vlastně jednodušší si příště tu zeleninu nakrájet ručně.

2. nevyužiji? To je již v méně případech, ale někdy se stane i to, že si na něj prostě nezvyknete - a je jednodušší udělat vše ručně.

Komu se tedy skutečně multifunkční robot vyplatí?

- kdo vaří často a ve větším množství (tady opravdu ušetří čas)

- kdo rád experimentuje v kuchyni (umožní se pustit celkem bez námahy i do hodně složitých receptů)

- kdo má rád robota na lince nebo v jiné části kuchyni pěkně na očích (z důvodů výše uvedených, snáze si na něj vzpomeneme a snáze se motivujeme něco s ním uvařit nebo upéct).

Náš tip: Multifunkční kuchyňský robot ORAVA chef umí opravdu mnoho: poradí si s mletým masem, těstovinami, cukrovím, zeleninou, smoothie a se všemi druhy těst a krémů.

 

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565