Superskříň! Jak porovnat množství věcí v garáži či dílně?

Znáte to, nepořádek, který není kam uklidit! Existuje nějaká rychle složitelná skříň, která pojme velké množství všemožných předmětů? Skříň, kterou složíte za pár chvil, je z plastu, odolná, omyvatelná a hodí se jak do bytového interiéru, tak i díky svému provedení do dílen, garáží a pracovních místností. Ta by mohla být řešením.

Jak vůbec vyřešit elegantně situace, kdy potřebujete uložit velké množství věcí, ale nechcete, aby byly příliš na očích? 

Úklidové a garážové skříně jsou skvělé.

Proč?

Mají obyčejně velkou nosnost, i přestože jsou často z platu. Jedna vnitřní police unese až 20 kg a to je parádní nálož, která bude oceněna třeba právě v dílnách.

Vybírejte ty, které mají neutrální barvu. Černá skříň se šedými dvířky působí nenápadně, což je kombinace, která asi nejlépe splyne s jakýmkoliv interiérem. Bílou si zase můžete přetřít na cokoliv.

Super je, když dvířka mají přizpůsobení pro uzamykání. Není-li zámek součástí balení, ale nevadí, ten už si potom doladíte podle svých potřeb.

tool-1028850_640

 

Tak, nehodí se právě vám do garáže?

Teď ještě vymyslet organizaci skříně. To už může být trošku oříšek.

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565