S nemocnými dětmi a rýmou: Medová stolní hra vám zlepší náladu

A je to tady zas. Chřipky, rýmy, kašle a neduhy všeho zimního druhu. Jak si co nejlépe ukrátit a zpříjemnit čas ve chvíli, kdy vám není moc dobře a ponorková nemoc zaútočí o to dřív? Čaj s medem to jistí, ale my vám k tomu přinášíme i jeden typ na medovou stolní hru.

Stihneš posbírat med dříve, než dostaneš žihadlo?

Tak schválně. Principem této roztomilé hry je sbírání medu, při kterém ale musíte prokázat důvtip, předvídavost a rychlost, protože nikdy nevíte, kdy vyleze z úlu včelka a zaútočí na vás.

Ne, nemusíte se bát, neútočí žihadlem, takže fóbie z včel a vos nebudou pěstovány dalším stresem a hrůzami. I když... Včelička používá tlamičku, takže jestli se něčeho musíte bát, tak jsou to kusadla. S touhle velikostí včely to bude dost hra na nervy!

Společenská_hra_Hasbro_Beehive_Surprise_2

Moře zábavy, kdo uloupí více medu?

Kdo uloupí včelce více pláství medu? Věříme, že než se dostanete ke konci hry, tak vás notně budou svědit ruce z toho všeho napětí, jen aby se vás včela nedotkla. Ale může vás čekat sladká odměna. Vítěz dostane třeba horký čaj na rýmu a nachlazení s další dávkou medu navíc. To je přece spravedlivé, ne?

Hra je poháněna 3 AA bateriemi, je určena pro děti od 4 let a vyhrají si s ní 2 – 4 hráči. Záruka na ní je 2 roky.

A když už jsme u toho medového tématu, tak víte, že….

    • med podporuje uvolňování průdušek a odhleňování organismu
    • působí proti chudokrevnosti a podporuje regeneraci vyčerpaného organismu nemocí
    • obsažené kyseliny mají protizánětlivé účinky a ničí mikroorganismy v těle
 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565