Solární sprcha je dobrým společníkem nejen u bazénu

Solární sprcha je důmyslné zařízení, které vám zajistí vždy teplou vodu ve venkovní sprše. No a chcete-li tak také neomezený přívod studené vody pro letní osvěžení. Neláká vás bazén, ale toužíte po vodě? Chcete mít čistší bazén? Nebo z ryze praktických důvodů se sem tam rádi umyjete venku? Ideální!

 

man-2495355_640

Jak funguje princip solární sprchy?

Solární sprcha funguje na principu ohřevu vody, která je v zásobníku, v tomto případě je to zhruba 8 l  obsah. Vedle je i přívod studené vody, takže si můžete teplotu nastavit podle svého. A někdy to fakt pálí! Ohřátá voda může mít až 60 °C, takže se doporučuje ji míchat se studenou.

Ohřev je zajišťován sluneční energií, takže jde o plně ekologický systém.

DŮLEŽITÉ: Ke sprše potřebujete napojení na přívod vody, která se v zásobníku ohřívá a následně míchá se studenou vodou.

Doplněk k bazénu? Ano!

Solární sprchy se používají také jako hygienický doplněk k bazénu. Osprchovat se před vstupem do bazénu výrazně zjednoduší péči o vodu v bazénu. Dostane se tam totiž mnohem méně bakterií a nečistot (hlína, tráva). Takže vzhůru do sprchy!

Pohodlné a praktické….

Postaví se pod ní i vyšší osoba, protože některé jsou vysoké až 2,15 m, takže je to pohodlné sprchování i pro vyšší muže. Jemná konstrukce sprchy je většinou nenápadná, ale zároveň pevná, takže na zahradě splyne s okolím úplně v pohodě…

Hodně šikovná věcička do zahrady, co říkáte?

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565