Altán nejen pro zahradní párty: Je všestranný!

Zahradní párty stany a altány jsou už roky velmi oblíbenou součástí zahradních večírků a oslav. Zdaleka je nemusíte ale využívat jenom pro slavnostní příležitosti. Jeden takový všestranný altánek vám dnes nabídneme ve velmi elegantní bílé variantě.

Jaký by měl být zahradní altán? Z mimořádně pevného, odolného a nepromokavého materiálu, takže odolá veškeré nepřízni počasí. Bez problémů s ním zajistíte přístřeší, stín a soukromí různým oslavám a svatbám, ale jeho skvělá praktičnost je využitelná i na náročnější a téměř celoroční akce.

festival-3357587_640

Hodí se i jako zastřešení prodejního místa, vytvoření prodejního stánku na různých akcích, trzích nebo výstavách.

A místa je v něm více než dost!

Altánek má mít ideální velikost jak pro pár rozdováděných lidí, pár stolů a nějaké to zázemí k pohoštění, tak i pro vydařenou prezentaci vašeho zboží nebo výstavu, kde se bude zákazníkům skvěle pohybovat. Rozměry 3 x 6 metrů, nebo i více umožní pohodlný pohyb i rozmístění čehokoliv, co potřebujete.

A když doslouží při své jednorázové akci?

Nic nebrání ho využít jako obyčejný přístřešek k domu, umístit ho na léto do zahrady a vystavit běžnému provozu. Díky variabilitě, ocelové konstrukci a pevnosti ho můžete využít i pro dočasné zastínění bazénu, rostlin nebo zeleniny na zahradě, ovoce (třeba takové hroznové víno na podzim přes zvědavými ptáky)… Věřte, že uplatnění najdete.

Odolnost vůči počasí a nepromokavost je je samozřejmostí. Tak už víte, podle čeho vybírat altánek?

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565