Skvělý bazén je připravený v mžiku!

Bazény s límečkem! Ach, ta jednoduchost: stačí nafouknout pouze horní límec a celá spodní část se pak při napouštění vody o sebe sama postará. Patří k typům bazénu, který je nejvýhodnější z hlediska ceny i péče. Tak co, těšíte se na horké léto?

Báječné léto!

Zpříjemněte si ho bazénem, který vyžaduje minimum péče

Jak už víme, velkou výhodou je samotná instalace bazénu. Stačí nafouknout horní límec a stoupající sloup vody se pak postará o zvednutí spodní části bazénu do požadovaného tvaru. Hotovo!

water-103817_640

Výhody?

Ideální je, když bazén má kartušovou filtraci, filtrační vložku, hadici pro připojení filtrace a rozměry právě tak, jak potřebujete, nikoliv nadměrečné, ani podměrečné. Tím idealizujete spotřebu vody i energie. 

Zimní péče je nulová!

Nafukovací bazény mají jednu výhodu. Po skončení sezóny ho prostě vyfouknete, vyčistíte, složíte a uložíte v nepromrzající místnosti. A příští rok opět čeká jako nový!

KARTUŠOVÁ FILTRACE JE JEDNA Z NEJLEPŠÍCH

Zapojení čerpadla a uvedení bazénu do provozu zvládnete za malou chvíli. Velkou výhodou je kartušová filtrace, což je elektrické čerpadlo s filtrem (kartuší), které je schopné přečerpat během hodiny vodu v bazénu celkem dvakrát. Samotnou náplň, kartuši vyměníte za sezónu zhruba jednou a je běžně dostupná v hobby marketech asi za 50,-Kč.  Ta zajistí základní odčištění od prachu, listí, stébélek, trávy nebo hmyzu.

Křišťálově čistou vodu zajistí chemická úprava vody, která se provádí podle pokynů každého výrobce těchto chemikálií do vody.

 

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565