Skvost na malý balkon z EUKALYPTOVÉHO dřeva

Sezóna letních posezení patří k těm oblíbeným a když budete mít pěkně kvalitní dřevěný nábytek, tak si ji můžete prodloužit i do studenějších zimních měsíců. S eukalyptovým dřevem rozhodně - na dlouhé roky! Vždyť i svíčka, rukavice a horký čaj mají své pár minutové kouzlo.

A s naším tipem můžete takové posezení mít i na velmi malých prostorech.

Zahradní lavičku lze přeměnit na stoleček? Tak tomu se říká báječný nápad?

eukalyptové dřevo

A oceníte ho hlavně na balkonech, lodžiích a malých zahrádkách nebo v prostorech těsně u domu nebo ve verandách. LAVIČKA Z EUKALYPTOVÉHO DŘEVA Modulus 9852 je mimořádná v mnoha ohledech.

Na délku je dlouhá 124 cm a hloubka je 49 cm, takže si přesně můžete změřit, jestli se vám vejde na úzké balkonky a lodžie. Myslíte, že se vám vyplatí? My ano.

Ten parádní stoleček!

Jednou tam je, a jednou není! Třímístná zahradní lavička má jednu velice chytrou vychytávku. Když budete jen dva, snadno si střední část lavičky přeměníte na malý odkládací stolek na kávu, zákusky, studené nápoje nebo knížku a svíčku pro pozdní večery. Stolek unese až 10 kg.  No a pak ji zase složíte dohromady a můžete si udělat pohodlí pro celé tělo. A to může vážit až 110 kg, což je nosnost celé konstrukce, takže se tam vejde kdekdo.

Dřevo zajistí kvalitu!

Výhodou je jednoznačně materiál, kterým je eukalyptové dřevo. To zajišťuje lavici pevnost, ale také trvanlivost. Vydrží vám rozhodně dlouhé roky a do velké je schopna odolávat i povětrnostním vlivům.  Naopak, povětrnostní vlivy udělají na dřevě zajímavou patinu. A když si ji zpříjemníte polštářky a podsedáky, stane se místem, které si zamilujete.

TIP: Mějte několik sad a měňte je podle nálady. Růžovou na jaro, žlutou na léto a červenou nebo modrou na podzimní dny.

Odolnost dřeva je veliká, ale pečujte o něj

Pro péči o eukalyptové dřevo se prodávají speciální přípravky. Kdysi se čistilo mýdlovou vodou a hadříkem, ale je tu třeba nezapomínat, že mýdlo se musí ze dřeva pečlivě spláchnout.

TIP: Je natřena základním lakem, což je samo o sobě parádní. Ale pokud budete chtít lavičku natřít na libovolnou barvu, beze všeho – právě taková podkladová příprava je pro další nátěry jak dělaná. Jestli ovšem nedáte přednost postupnému šednutí a malým trhlinkám (patina), které ale nemají vliv na pevnost a odolnost výrobku.

A TIP PŘED ZIMOU

Na eukalyptovém nábytku je důležité utáhnout všechny šrouby před začátkem zimní sezóny, aby mráz šrouby a dřevo nepoškodil. Všechno musí na zimu držet tak, jak má.

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

nejlevnejsizbozi.eu