Skladná miniposilovna? Ano, jde to! A vydržíte!

Chcete posilovat, mít domácí miniposilovnu, ale místa máte opravdu maličko? Existuje něco multifunkčního, a přitom geniálně skladného? Ano! Malý posilovací stroj je ideálním společníkem do bytu a ještě lepším společníkem pro vaše tělo, neboť jeho rafinované funkce při cvičení procvičí úplně všechny svalové partie. Dá se říci, že efektivnější a rychlejší cvičení jen těžko budete hledat někde jinde.

CVIČ STROJ

OTÁZKA PRVNÍ: Vydržím u toho?

Ach, jak častý problém! Prvotní nadšení je někdy velmi prchavé a sotva jsme schopni zahlédnout první náznak výsledků, už se na naše předsevzetí i posilovací stroje začíná prášit. Tady je toto riziko opravdu na minimu, díky tomu, že první výsledky uvidíte už za několik dní. Perfektně protažené a procvičené tělo dá nejprve vědět, že má nějaké svaly (a to někdy bolí), ale postupně uvidíte výsledek v lépe padnoucím oblečení a skvělém pocitu na těle: Nemusíte hubnout kila, ale vytvarovaná postava je obrovskou odměnou ve vcelku krátké době!

OTÁZKA DRUHÁ: Co všechno procvičujeme?

V jednom okamžiku procvičujeme vše, svaly břicha, hrudníku, zad, rukou, nohou, hýždí a postupně získáváte pevnost i v hlubším svalovém systému, lepší se stav páteře. No a samozřejmě i nálada!

Za pár dnů už uvidíte první výsledky a brzy si všimne i okolí, vypracovaná ramena, vyrýsované ruce, paže, pevnější hýždě a ploché, pevné bříško. Je to ideální cvičení pro chvíle, kdy po nějaké pauze potřebujete dojít rychle znovu ke kondici, zpevnit povislé paže nebo povolené břišní svaly. Připravit si kondici nohou před zahájením běžecké sezóny nebo jiným sportovním výletem.

A jak nejlépe vybrat posilovací stroj?

Máme pro vás tři parametry:

- skladnost, lehkost, manipulovatelnost (protože chtě nechtě ho budete skládat, posouvat, občas s ním manipulovat)

- líbí se mi? (vizuální podoba je důležitá, protože co se vám jen trošku nelíbí - to začnete podvědomě brzy nenávidět - a to tady nechceme)

- snadné ovládání (opět velké plus, lehké ovládání zaručí, že se cvičení budete rádi vracet)

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565