!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Shiatsu masáž beder: Účinný masážní pás pro podzimní průšvihy

Namasírovat si těžko dostupná místa může být dobrodiní k nezaplacení. Zejména, když je bolest akutní a fyzioterapeutka daleko. Shiatsu masážní pás pomůže nejen na bederní oblast, ale i na krční páteř, ramena nebo oblast mezi lopatkami. Díky otáčivým hlavám a vyhřívání skvěle navozuje uvolňující pocit pro svaly. Báječným pomocníkem bude i v chladných podzimních dnech, kdy snadno prochladneme na citlivých místech?

fffffff

Které svaly jsou náchylné k prochlazení (kterého si ani nemusíme všimnout)?

Možná to už znáte. Nejrizikovější místa, na která i často nepozorovaně prochladneme a pak cítíme nepříjemnou bolest a zatuhnutí, omezení pohyblivosti, jsou:

- ramena, krk: často způsobí i blokády páteře nebo bolesti hlavy

- bederní část páteře: často tak přiživíme ischias nebo nepříjemné bolesti vedoucí až do břicha

- žeberní svaly: i ty jsou citlivé, tak pozor na rozepnuté bundy! Projevují se pak bolestmi mezi lopatkami, případně pocitem zatuhnutí břicha (přeneseně způsobují i bolesti hlavy)

Je čas navléknout svetry přes ramena a případně vzít si i šátky a šály. Ne vždy nám dojde, že i takové otevřené okno může při soustředěné práci pěkně ofouknout tu část těla, která je oknu blíž. Průvan ze dveří, z okénka v autě nebo proud klimatizace. A to je pravý čas na rozehřátí, které je i první pomocí při takovém prochladnutí.

Masážní pás Shiatsu masážní pás BEURER MG 148 je ideálním pomocníkem, protože kombinuje hřejivost, která uvolňuje svaly a zároveň jemné promasírování dvěma rotujícími hlavami.

Masážní přístroj je nastaven na ideální použití: Přesně po 15 minutách se vypíná, protože přesně to je čas, kdy je HOTOVO.

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení