Shiatsu masáž beder: Účinný masážní pás pro podzimní průšvihy

Namasírovat si těžko dostupná místa může být dobrodiní k nezaplacení. Zejména, když je bolest akutní a fyzioterapeutka daleko. Shiatsu masážní pás pomůže nejen na bederní oblast, ale i na krční páteř, ramena nebo oblast mezi lopatkami. Díky otáčivým hlavám a vyhřívání skvěle navozuje uvolňující pocit pro svaly. Báječným pomocníkem bude i v chladných podzimních dnech, kdy snadno prochladneme na citlivých místech?

fffffff

Které svaly jsou náchylné k prochlazení (kterého si ani nemusíme všimnout)?

Možná to už znáte. Nejrizikovější místa, na která i často nepozorovaně prochladneme a pak cítíme nepříjemnou bolest a zatuhnutí, omezení pohyblivosti, jsou:

- ramena, krk: často způsobí i blokády páteře nebo bolesti hlavy

- bederní část páteře: často tak přiživíme ischias nebo nepříjemné bolesti vedoucí až do břicha

- žeberní svaly: i ty jsou citlivé, tak pozor na rozepnuté bundy! Projevují se pak bolestmi mezi lopatkami, případně pocitem zatuhnutí břicha (přeneseně způsobují i bolesti hlavy)

Je čas navléknout svetry přes ramena a případně vzít si i šátky a šály. Ne vždy nám dojde, že i takové otevřené okno může při soustředěné práci pěkně ofouknout tu část těla, která je oknu blíž. Průvan ze dveří, z okénka v autě nebo proud klimatizace. A to je pravý čas na rozehřátí, které je i první pomocí při takovém prochladnutí.

Masážní pás Shiatsu masážní pás BEURER MG 148 je ideálním pomocníkem, protože kombinuje hřejivost, která uvolňuje svaly a zároveň jemné promasírování dvěma rotujícími hlavami.

Masážní přístroj je nastaven na ideální použití: Přesně po 15 minutách se vypíná, protože přesně to je čas, kdy je HOTOVO.

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565