Rozvíjejte s dětmi obchodního ducha a bavte se!

Nejcennější vlastnost v dnešní době? Umět se uživit! Obchodnického ducha můžete tříbit i díky společenské hře, kterou vám dnes nabídneme. Musíte mít pevné nervy, bystrý úsudek, trpělivě čekat, nebo naopak ve vhodnou chvíli riskovat. Pamatujete si na Dostihy a sázky? Tak to je slabý odvar proti vysokému světu luxusních, i méně luxusních realit, ve kterých je třeba mít pořádně tvrdé lokty.

napr

A navíc nevíte, na koho ve hře narazíte! Kdo je ten, kdo s vámi postává před iglú? Je to napínavé...

Princip hry: Nákup nemovitostí a prodej

A samozřejmě s pořádným ziskem. Vyzkoušíte si i dražbu. SPOLEČENSKÁ HRA ALBI NA PRODEJ pořádně provětrá mozkové závity!

Vítejte na dražbě nemovitostí!

Co si račte vybrat? Luxusní vila na pláži, věž, hrad, skromnější sídla a zcela netypické budovy, ke kterým si mohou najít cestu zcela nečekaní zákazníci.

Můžeme jen přemýšlet, komu se bude hodit kadibudka a jestli je za ni ochoten dát 3 000 dolarů?

Uhodnete, kdo má nejvíc peněz v kapse a umíte zadrnkat na strunku, která ho přivede právě k vašemu obchodu a zamiluje si právě váš prodávaný dům?

Vezměte do ruky dolary a určitě si zamilujete tuhle malou vtipnou karetní hru, ve které je důležité v první fázi co nejlevněji nakoupit nemovitosti a co nejdráže je potom v druhé fázi hry prodat. Jak jednoduché. Vítězí ten, kdo vydělá nejvíc.

Hra pro celou rodinu: Baví se všichni

Hrou se zabaví děti od osmi let a pobaví se i dospělí. Doba trvání jedné hry se pohybuje od čtvrt do půlhodinky a zahraje si ji tři až šest hráčů.

Co asi skrývá tajemný pán kufrem?

A ještě větším tajemstvím je pán v kožené vestě, o němž se říká, že má v kapse pořádné tisíce dolarů, ale nikdo to neví jistě. Bude třeba to vzít v potaz a popřemýšlet o taktice prodeje.

Hra je výborná pro rozvíjení předvídavosti, představivosti a dětem přibližuje hodnotu peněz, směnu zboží za peníze, a především přináší pořádnou horu zábavy, protože kombinací ve hře může být nekonečně mnoho.

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

nejlevnejsizbozi.eu