!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Rozvíjejte s dětmi obchodního ducha a bavte se!

Nejcennější vlastnost v dnešní době? Umět se uživit! Obchodnického ducha můžete tříbit i díky společenským hrám, které u nás můžete koupit. Musíte mít pevné nervy, bystrý úsudek, trpělivě čekat, nebo naopak ve vhodnou chvíli riskovat. Pamatujete si na Dostihy a sázky? Tak tady budete mít obrovský výběr dalších her.napr

Stačí si jen vybrat své téma. Pohádky, příběhy, logické, pamatovací, nebo něco akčnějšího:

U nás si můžete vybrat: Her na výběr, až oči přechází

Společenské hry jsou opředvídavosti, představivosti a dětem přibližují důvtip, hodnoty, které můžeme směňovat, bystří postřeh, probouzí logické uvažování. Zabaví děti i dospělé a připraví vám spoustu společných chvil, u kterých:

- můžete soutěžit i o své vlastní ceny, dobroty, mlsy...

- můžete si povídat o záměrech v té které hře a poznat tak dětské sny a touhy do budoucnosti

Nebude trvat dlouho a v těchto hrách získané zkušenosti budou děti využívat i ve svých mladých životech.

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení