Retro a vintage zboží je zárukou kvality?

Milujete spotřebiče, které vydrží skoro věky? Netoužíte-li po nových designech a výkřicích módy, ale oceníte stále to samé a pokud možno bez pravidelného nepříjemného obnovování ať už kuchyňských spotřebičů, nebo jiných doplňků domácnosti? pak právě retro spotřebiče vás mohou zaujmout. Lákají na pozlátko starých dobrých časů, nebo jsou opravdu kvalitnější?

frog-g00def9eed_640

Nabízíme vám RETRO sekci spotřebičů a zboží, na kterém si může všimnout oblých tvarů a celkové mohutnosti, která připomíná spotřebiče let minulých.

Osvědčené značky

Určitě je vhodné zhodnotit značku, která daný výrobek vyrábí. Renomované značky elektrospotřebičů, ale i nábytku si dávají na těchto vintage řadách opravdu záležet a žádanými novinkami pak může být:

- různá barevnost, pastelové barvy nebo barvy, které budou atraktivní  jak v moderním, tak v retro interiéru

Kombinace retro spotřebičů a moderního interiéru je navíc nejluxusnější zkouškou každého amatérského i profesionálního bytového architekta. A někdy je to dobrodružství, které když se povede, je naprosto super!

Osvědčené tvary a výkony

Bylo by bláhové očekávat od vintage spotřebičů stejné parametry jako měly ty, které si pamatujeme ze svého dětství. Přesto na kvalitu by měl každý výrobce dbát nejvíce. Vintage spotřebiče a nábytek navíc nepatří k těm levnějším, je spíše na druhé straně cenových relací. Takže si velmi dobře prohlédněte materiály, ze kterých je vyroben (bývá tu zvykem návrat k pravému dřevu nebo kvalitnějším materiálům), a také na výkonnost, pokud jde o nějaký spotřebič. Tyto parametry by měly splňovat to, co moderní spotřebiče, plus by tu měla být záruka delší kvality.

Férový prodejce a výrobce vám prodlouženou záruku dá automaticky.

Obrázek: Pixabay

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565