Rádio na baterky: proč je dobré doma jedno mít!

Asi jste už o něm slyšeli, ale my vás nebudeme strašit představou poslechu zoufalých zpráv někde v lesním úkrytu. Rádio na baterky totiž může mít spoustu jiných využití, z nichž většina je úžasně retro a naprosto stylová. A co si budeme povídat, je to i praktické. 

16400_radioprijimac-silvercrest-swdr-500

Poslech rádia má své kouzlo, co si budeme povídat!

Když vypadne proud....

Tak to je asi nejpraktičtější záležitost. I když zrovna nejde proud, můžete si poslechnout, co je nového nebo svůj oblíbený pořad v rádiu. Ačkoliv, pokud nejde o nějaké drama, to ticho je také k nezaplacení, že?

Když jdete do přírody....

Pikniky někde v přírodě? I tady se může rádio hodit, ale mějme ohled na přírodu a zvířata, která tu jsou doma. A asi netouží po diskotéce...

U vody, na výletě.  Když jedete na dovolenou....

Když máte svůj koutek mimo lidskou civilizaci

A kdo by to nechtěl! Dílna, altánek, roh zahrady, lehké posezení někde mezi poli u posedu... dokážeme si představit množství situací, kdy se vám chce jen tak být a nemít kolem sebe, ale ani elektriku a zároveň si třeba poslechnout pár pěkných písniček.

A což teprve taková chatička bez proudu, to je oddech od civilizace!

Jak je to s bateriemi? JEDNY NÁHRADNÍ

Určitě je vhodné mít doma i náhradní baterky a uchovávat je na místě, které si dobře pamatujete, nebo na místě přímo u rádia. Třeba v krabičce za rádiem, budou hned po ruce ty pravé baterky a nebudete muset je někde hledat, ostatně i na ten výlet si je můžete vložit do batohu přímo s rádiem. Baterie se vybíjí i v případě, že rádio není používáno, na to je třeba myslet. Záleží na konkrétním typu, ale obecně platí, že pokud rádio nehrálo rok a byly v něm nové baterky, s velkou pravděpodobností už nefungují nebo brzy fungovat přestanou.

Jedno takové rádio na baterky vám můžeme nabídnout. Báječný Silvercrest SWDR. 

 

Obrázek: Pixabay

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565