!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Rádio na baterky: proč je dobré doma jedno mít!

Asi jste už o něm slyšeli, ale my vás nebudeme strašit představou poslechu zoufalých zpráv někde v lesním úkrytu. Rádio na baterky totiž může mít spoustu jiných využití, z nichž většina je úžasně retro a naprosto stylová. A co si budeme povídat, je to i praktické. 

16400_radioprijimac-silvercrest-swdr-500

Poslech rádia má své kouzlo, co si budeme povídat!

Když vypadne proud....

Tak to je asi nejpraktičtější záležitost. I když zrovna nejde proud, můžete si poslechnout, co je nového nebo svůj oblíbený pořad v rádiu. Ačkoliv, pokud nejde o nějaké drama, to ticho je také k nezaplacení, že?

Když jdete do přírody....

Pikniky někde v přírodě? I tady se může rádio hodit, ale mějme ohled na přírodu a zvířata, která tu jsou doma. A asi netouží po diskotéce...

U vody, na výletě.  Když jedete na dovolenou....

Když máte svůj koutek mimo lidskou civilizaci

A kdo by to nechtěl! Dílna, altánek, roh zahrady, lehké posezení někde mezi poli u posedu... dokážeme si představit množství situací, kdy se vám chce jen tak být a nemít kolem sebe, ale ani elektriku a zároveň si třeba poslechnout pár pěkných písniček.

A což teprve taková chatička bez proudu, to je oddech od civilizace!

Jak je to s bateriemi? JEDNY NÁHRADNÍ

Určitě je vhodné mít doma i náhradní baterky a uchovávat je na místě, které si dobře pamatujete, nebo na místě přímo u rádia. Třeba v krabičce za rádiem, budou hned po ruce ty pravé baterky a nebudete muset je někde hledat, ostatně i na ten výlet si je můžete vložit do batohu přímo s rádiem. Baterie se vybíjí i v případě, že rádio není používáno, na to je třeba myslet. Záleží na konkrétním typu, ale obecně platí, že pokud rádio nehrálo rok a byly v něm nové baterky, s velkou pravděpodobností už nefungují nebo brzy fungovat přestanou.

Jedno takové rádio na baterky vám můžeme nabídnout. Báječný Silvercrest SWDR. 

Obrázek: Pixabay

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení