Oscilační vyhřívač s krbovým efektem: Jemné teplo nejen na zimu

Oscilační vyhřívače mají oproti klasickým jednu výhodu: jsou díky funkci proudění vzduchu schopny vytopit místnost dříve a efektivněji. Ideální pro situace, kdy potřebujete rychle a krátkodobě vytopit menší či středně velkou místnost jako je například obývací pokoj, pracovnu nebo koupelnu.

osci

My vám nabízíme oscilační vytápění od známé značky Switch On s imitací krbu. Příjemné teplo si můžete sami regulovat na dva stupně pomocí termostatu. Přechod mezi oběma stupni je velmi plynulý.

  • 1000 wattů
  • 2000 wattů

Ochranné funkce

Všechny tyto vyhřívače mají pojistku proti přehřátí a v tomto případě i bezpečnostní kontaktní spínač, který chrání proti převrácení.

Výhody proudění vzduchu spočívají v rovnoměrnějším rozložení tepla, které je nejvíce možně rozfoukáváno do prostoru tak, aby co nejdříve vyhřálo maximum prostoru. Také oscilační vyhřívací přístroje jsou určeny pro krátkodobé použití nebo pro příležitostné vyhřívání, nikoliv pro dlouhý chod.

Switch On oscilační přístroj má obrovskou výhodu v tom, že je nádhernou dekorací; imituje krb, žhavé uhlíky.

Pokud se vám tento efekt líbí, pak přístroj lze používat i jako dekorační krb bez funkce vyhřívání.

Najde tak uplatnění pro všechna roční období a pro různé příležitosti.

Máte doma zimu? Ohřejete se.

Máte doma teplíčko? Zapněte si jen dekoraci pro pěknou podzimní a zimní pohodu.

Velikost? 31 x 35 x 18 cm.

 

Obrázek: Pixabay

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565