Olejový radiátor: ideální, elegantní topidlo

 Na jakém principu funguje olejový radiátor? Patří mezi jedny z nejvhodnějších typů občasného vytápění a přitápění, protože se zahřívají rychle, dobře drží teplo a sálavé teplo se dobře rozprostírá do prostoru.

žžžžžž

Mezi velké výhody patří také tichý provoz, úspornost v rámci topidel k přitápění a mnohdy i elegantní design.

Další výhodu je typ produkovaného tepla, které je sálavé a nevíří prach.

CO V NĚM JE? Olejový radiátor je opravdu plný oleje

Uvnitř ocelových žeber je topný olej, který se při zapnutí přístroje do elektrické sítě, začne zahřívat. Teplotu můžete regulovat na nízký, vyšší a vysoký topný výkon. Záleží ale na každém výrobci, jak regulaci vyřeší.

Dobré je, že i po vypnutí ještě radiátor poměrně dlouho produkuje teplo, které místnost vyhřívá.

Olej v žebroví je bezpečně uchován, není třeba ho měnit, nijak upouštět, odvzdušňovat nebo jinak do žebroví zasahovat. 

Bezpečnost především

Náš nabízený olejový radiátor Concept, má kromě elegantního vzhledu také mnohé bezpečnostní funkce; držadlo na přenášení, automatické vypnutí při náhodném převržení, ochranu proti přehřátí i proti promrznutí.

Takový radiátor pak může zůstávat celoročně na nevytápěných místech jako jsou garáže nebo dílny, kde se používají jen občas a je tam riziko zamrznutí v době, kdy radiátor používat nebudete.

Olejové radiátory mají také pojezdná kolečka, dlouhé přívodní kabely (kolem 2 m), často s funkcí navinutí a jejich provoz je bezhlučný a v podstatě bezúdržbový.

Čistota a snadná výhřevnost z nich tak skutečně dělá jedny z nejlepších přítopných zařízení, která můžete mít.

 

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565