Horkovzdušný kartáč na vlasy: Zázrak ionizace

Vlasy dostávají na podzim a v zimě zabrat a horkovzdušný kartáč může urychlit jejich úpravu a proschnutí. Ale jak jsou na tom třeba kudrnaté a vlnité vlasy? Moderní horkovzdušné kartáče často mají i iontovou funkci, která vytváří na  povrchu vlasů přirozenou ochranu proti poškození horkým vzduchem.

the-zoning-g95f91e48a_640

Velký pomocník za příznivou cenu

Horkovzdušný kartáč dokáže účinně a rychle vysušit vlasy, provzdušnit je a dát jim tvar. Má také hladící lopatkový kartáč, takže vlnité a kudrnaté vlasy lze celkem dobře tímto způsobem narovnat. Navíc ochrana proti poškození vlasů vysokou teplotou opravdu funguje.

IONTOVÁ FUNCKE: při sušení vlasů vznikají kladně nabité ionty (kationty), díky kterým vlasy poletují a jsou rozčepýřené. Ionizátor tyto ionty neutralizuje, přidává anionty (záporně nabité ionty) a vlasy tak lépe vypadají, jsou lesklejší, poddajnější. To se celkově podepisuje na jejich zdraví.

  • Brání elektrizování a cuchání vlasů
  • Snižuje sklon vlasů k vysušování, lámání a oslabování

Dá se říci, že tato funkce nejvíce prospěje těm, kteří se bojí vysoušet si vlasy z obav před zacucháním nebo mají slabé, lámavé vlasy. S ionizační technikou tento problém odpadá, naopak, vlasy se na hlavě položí tak, jak mají a nebudou mít ani po úpravě kartáčem sklony k cuchání.

Podívejte se na naši nabídku.

Máme pro vás TIP na horkovzdušný kartáč SilverCrest s funkcí rovnání vlasů.

Obrázek: Pixabay

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565