O poznání lehčí přípravy: Vánoční stromeček už se světýlky!

Stromeček úplně bez starostí, jen pár ozdobiček a máte hotovo. Vánoční stromeček rovnou se světýlky? No, to bereme! Určitě si pamatujete na pár Vánoc, kde jste část vánoční výzdoby trávili rozmotáváním zacuchaných kabelů od světýlek, kdy sem tam nějaká žárovička přes léto záhadně přestala fungovat a největším problémem bylo sehnat někde jinou.

christmas-1118626_640

A s tím je nyní konec! Můžete si v klidu užít Vánoce... i předvánoční přípravy.

STROMEČEK I SE SVĚTÝLKY

Většina obchodů dává záruku nejen na stromek, ale i na elektrická světýlka, takže stromečky s již zabudovanými světly jsou naprosto bezrizikové. Nyní můžeme leda spekulovat, kolik sezón tento výstřelek módy bude aktuální, ale pár let už na trhu je, takže... v tomto případě je dva v jednom - dobrou volbou.

Už víte, jaké ozdobičky k němu pořídíte?

Každá rodina má ty své a někdo dokonce ozdobičky sbírá a ukládá si do nich vzpomínky na jednotlivé svátky a za nic na světě ty konkrétní ozdoby nesmí chybět na stromečku! A to i v případě, že by se k ostatním ozdobám i nebetyčně nehodily.

A někdo podléhá módním trendům. A trendům podléhají i Vánoce!

Vánoce jsou prý oblečeny do barev duhy (každý rok se trendy mění). Fajn, tak můžeme použít úplně jakékoliv ozdoby!

Ano… a nebo….

Pro tento účel návrháři stvořili a jistě se brzy objeví i u nás, ozdobičky v jemných až pastelových barvách a právě v měňavých a duhových barvách. Pravdou je, že duhové Vánoce tu ještě nebyly a ozdoby rozhodně vypadají zajímavě. Tenhle trend vypadá rozhodně zajímavě. Ale pustíte si ho k sobě domů? Nejste více konzervativní?

A z materiálů prý letos na stromečku dominuje sklo a dřevo. Tak prosím… skleněné ozdoby budou znovu v kurzu a ty mají v našich krajinách dlouhou tradici.

Ale přesto na ty české perníčky nikdo nemá, že?

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565