O poznání lehčí přípravy: Vánoční stromeček už se světýlky!

Stromeček úplně bez starostí, jen pár ozdobiček a máte hotovo. Vánoční stromeček rovnou se světýlky? No, to bereme! Určitě si pamatujete na pár Vánoc, kde jste část vánoční výzdoby trávili rozmotáváním zacuchaných kabelů od světýlek, kdy sem tam nějaká žárovička přes léto záhadně přestala fungovat a největším problémem bylo sehnat někde jinou.

christmas-1118626_640

A s tím je nyní konec! Můžete si v klidu užít Vánoce... i předvánoční přípravy.

STROMEČEK I SE SVĚTÝLKY

Navíc s parádní zárukou. Jsme si totiž jisti, že obrázek nedokáže správně pojmout jeho reálnou podobu a vypadá mnohem lépe než na obrázku. Kdyby se vám přece je nelíbil, tak nám dejte vědět, můžete ho bezplatně vrátit bez jakýchkoliv problémů. Ale nejprve se na něj podívejte.

Umělý stromek s LED bílými žárovkami  je vysoký 180 cm, takže se bude vyjímat v každé domácnosti a stane se hřejivým srdcem Vánoc.

Už víte, jaké ozdobičky k němu pořídíte?

Každá rodina má ty své a někdo dokonce ozdobičky sbírá a ukládá si do nich vzpomínky na jednotlivé svátky a za nic na světě ty konkrétní ozdoby nesmí chybět na stromečku! A to i v případě, že by se k ostatním ozdobám i nebetyčně nehodily.

A někdo podléhá módním trendům. A trendům podléhají i Vánoce!

Vánoce 2018 jsou prý oblečeny do barev duhy. Fajn, tak můžeme použít úplně jakékoliv ozdoby!

Ano… a nebo….

Pro tento účel návrháři stvořili a jistě se brzy objeví i u nás, ozdobičky v jemných až pastelových barvách a právě v měňavých a duhových barvách. Pravdou je, že duhové Vánoce tu ještě nebyly a ozdoby rozhodně vypadají zajímavě. Tenhle trend vypadá rozhodně zajímavě. Ale pustíte si ho k sobě domů? Nejste více konzervativní?

A z materiálů prý letos na stromečku dominuje sklo a dřevo. Tak prosím… skleněné ozdoby budou znovu v kurzu a ty mají v našich krajinách dlouhou tradici.

Ale přesto na ty české perníčky nikdo nemá, že?

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

nejlevnejsizbozi.eu