DORUČENÍ POD STROMEČEK: garantujeme včasné dodání při učiněné objednávce nejpozději do středy 20. prosince do 12:30 hod.

Dětská kuchyňka? Ta ze smrkového dřeva je nejlepší!

Dětskou kuchyňku si zamilují holčičky i kluci. A když sáhnete po té dřevěné, tak si můžete být jisti, že vydrží opravdu hodně. Nakonec ji možná ještě začnete dětem závidět. Už jen ta vůně smrkového dřeva, která připomíná Vánoce, se stane silnou vzpomínkou na ty nejhezčí Vánoce!

kuchyňka

Důležitost dětské kuchyňky?

Měli jste jako děti alespoň miniaturní kuchyňku? Nejspíš ano, nebo jste si ji z něčeho vyrobili. Na každé dítě totiž přijde věk, kdy mu přijde vaření, krájení a míchání různých ingrediencí nesmírně lákavé. A je úplně jedno, jestli vaříte s dokonalými imitacemi jídla, nebo s natrhanými papírky, trávou a mícháte polévku z písku venku na zahradě.

Při hře s dětskou kuchyňkou a nádobím se děti plně ponořují do soustředění se na jednu činnost a do přemýšlení nad tím, jak budou výsledné věci vypadat, až je udělají. Nebo naopak, vyzkouší si, jak asi bude něco vypadat, jak překvapivý bude výsledek? Soustředěnost a zápal pak střídá energie vzrušení a zábavy z nepoznaného.

A to platí jak pro holčičky, tak pro kluky.

VAŘÍME RÁDI, ALE... Z čeho vyrobit jídlo?

Do hrnce je potřeba něco dát! Pokud nechcete kupovat již hotové makety jídel a různých ingrediencí, můžete vyzkoušet vlastní kreativitu. Mezi nejoblíbenější a nejtrvanlivější tipy na výrobu vlastních maket jídla patří:

Látka a šikovné ruce. Nejrůznější ušité chleby, volská oka, salámy, koláčky a houstičky umí šikovné ručičky nadšených švadlenek. Pokusíte se o ně sami?

Fimo a tvrdnoucí hmoty. Nepoměrně rychlejší metoda, které se mohou děti s radostí zúčastnit. Vybírejte buď přímo barvy, ze kterých potraviny vytvoříte, nebo je můžete nabarvit, dozdobit třeba lakem na nehty (marmeláda na koláči) nebo různými ozdůbkami z kuchyně (barevné sypání za donuty).

Ale ostatně: Pokud je kuchyňka omyvatelná, proč nepoužít i opravdové potraviny!?

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565