NEJEN ŽÁROVIČKY: Vánoční laserový projektor na dům

Na Vánoce nemusí zářit jenom světýlka a stromečky. Celý dům můžete obléknout do vánočního zvenčí jen díky malé krabičce – laserovému projektoru. Efekt je bez nadsázky obrovský. Projektor jednoduše zapíchnete do země a osvítíte tu část domu, kterou potřebujete.

A my vám poradíme, jak na to!

laser

Jak takový projektor vybrat?

Rozhodujeme se podle motivu, který projektor promítá, ten se vám prostě musí líbit. A druhou věcí je bezpečnost, kterou na výrobku charakterizuje tzv. „třída ochrany“. Pro venkovní použití musí být vždy výrobek voděodolný, odolný proti stříkající vodě, jen tak vydrží jak déšť, tak i sněžení nebo vánoční námrazu a kvůli přítomnosti elektrického proudu se nebudete muset nijak obávat s projektorem manipulovat.

Důležitý je také dosah laserového paprsku. Neměl by mít moc daleký, aby nepůsobil rušivě dále než na pozemku vašeho domu a neobtěžoval sousedy. A měl by mít ostrý dosah právě na takový prostor, jaký potřebujete osvítit. Ideální se jeví dosah kolem 15 metrů (maximálně 20), který splňuje tu patřičnou míru soukromí a komfortu na vaší zdi.

Načasování a dálkové ovládání!

Perfektní! Když má váš laserový projektor nejen báječný vánoční motiv, ale také časovač a možnost dálkového ovládání z tepla domova, není co řešit. Můžete si nastavit čas vánoční show a můžete ji podle individuálních možností každého projektoru i podle chuti a nálady měnit.

Ovšem pozor na oči!

Laser je prostě laser. Nikdy s tímto projektorem nesviťte nikomu do očí a a také nastavte světla tak, nebo vyberte zeď k promítání tak, aby světýlka nebyla promítána přímo do oken místností, v nichž běžně pobýváte. To je pro oči nepříjemné. Zabraňte také dětem a domácím zvířatům, aby měla možnost se dívat přímo do světel z bezprostřední blízkosti. No a samozřejmě opatrnosti musí dbát také epileptici nebo migrenici, kterým takové komíhání světýlek může spustit záchvat.

Vybírejte pečlivě, bezpečně a.... Krásné Vánoce přejeme!

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565