NEJEN ŽÁROVIČKY: Vánoční laserový projektor na dům

Na Vánoce nemusí zářit jenom světýlka a stromečky. Celý dům můžete obléknout do vánočního zvenčí jen díky malé krabičce – laserovému projektoru. Efekt je bez nadsázky obrovský. Projektor jednoduše zapíchnete do země a osvítíte tu část domu, kterou potřebujete.

A my vám poradíme, jak na to!

laser

Jak takový projektor vybrat?

Rozhodujeme se podle motivu, který projektor promítá, ten se vám prostě musí líbit. A druhou věcí je bezpečnost, kterou na výrobku charakterizuje tzv. „třída ochrany“. Pro venkovní použití musí být vždy výrobek voděodolný, odolný proti stříkající vodě, jen tak vydrží jak déšť, tak i sněžení nebo vánoční námrazu a kvůli přítomnosti elektrického proudu se nebudete muset nijak obávat s projektorem manipulovat.

Důležitý je také dosah laserového paprsku. Neměl by mít moc daleký, aby nepůsobil rušivě dále než na pozemku vašeho domu a neobtěžoval sousedy. A měl by mít ostrý dosah právě na takový prostor, jaký potřebujete osvítit. Ideální se jeví dosah kolem 15 metrů (maximálně 20), který splňuje tu patřičnou míru soukromí a komfortu na vaší zdi.

Načasování a dálkové ovládání!

Perfektní! Když má váš laserový projektor nejen báječný vánoční motiv, ale také časovač a možnost dálkového ovládání z tepla domova, není co řešit. Můžete si nastavit čas vánoční show a můžete ji podle individuálních možností každého projektoru i podle chuti a nálady měnit.

Ovšem pozor na oči!

Laser je prostě laser. Nikdy s tímto projektorem nesviťte nikomu do očí a a také nastavte světla tak, nebo vyberte zeď k promítání tak, aby světýlka nebyla promítána přímo do oken místností, v nichž běžně pobýváte. To je pro oči nepříjemné. Zabraňte také dětem a domácím zvířatům, aby měla možnost se dívat přímo do světel z bezprostřední blízkosti. No a samozřejmě opatrnosti musí dbát také epileptici nebo migrenici, kterým takové komíhání světýlek může spustit záchvat.

TIP pro vás: Všechna bezpečnostní opatření, která výrobce může zajistit, splňuje i náš tip na vánoční laserový projektor zelená-červená 20 x 20 m s časovačem. Mrkněte a třeba letos tomuto kouzlu opravdu s plnou parádou podlehnete.

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

nejlevnejsizbozi.eu