Novinka v sortimentu, Krušnohorský nábytek

Už nějaký ten pátek pečlivě vybíráme zboží, které vám jako e-shop nabízíme. Věřte, že vybíráme s maximální pečlivostí, abychom dokázali zaujmout, potěšili cenou, a zároveň ohromili kvalitou. A nyní vám s nadšením představujeme Krušnohorský nábytek, který naším sítem prošel na 100%.

Tento nábytek vzniká přímo na úpatí Krušných hor, kde se příroda snoubí s bohatou historií. Lesy jsou zde ideální pro růst těch nejlepších stromů, které jsou základem nádherného nábytku. Jejich dřevo, hlavně smrkové a borovicové, je ideální ke zpracování a vzniká tak krásné umění, které vydrží. Také je těženo v souladu s nejpřísnějšími ekologickými normami a díky malé vzdálenosti od dílny je uhlíková stopa zcela minimální.

Místní mistři jsou špičkoví řemeslníci, ovládají veškeré moderní, ale i historické techniky, které kombinují s jedinečným stylem. Každý kousek dřeva si pečlivě vybírají. Právě pod jejich rukama se mění surové dřevo v něco, co bude součástí třeba vaší zahrady klidně po desítky let.

V dílně vznikají rozmanité druhy produktů. Od truhlíků na bylinky, přes velké květináče, regály, až po dekorativní trakaře a žebřiňáky na zahradu. Jedno mají ovšem společné. Kvalitu a originalitu v každém kusu.

Koupí jakéhokoliv z nabízených druhů si můžete být jisti, že jste si pořídili kus poctivé práce z českého dřeva od českých mistrů svého řemesla.

 

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565