Neuvěřitelné výhody bezdrátových reproduktorů

 Víte, co je na bezdrátových reproduktorech bez nadsázky šokující? ÚŽASNÝ plný zvuk, který předčí často i zvuk z počítače, notebooku, méně kvalitního rádia nebo mobilu. V té malé krabičce se skrývá výkon hodný pořádné reprosestavy. Rozhodně to je doma hodně užitečný kousek!

Zdá se to jako malá hloupost, bez které se snadno obejdete, ale ono není tak složité dostat se do situace, kdy po bezdrátovém reproduktoru sáhnete velice rádi.

„Nechala jsem si postavit nový PC, bednu, komponenty, klávesnici myš a monitor. Vůbec by mě nenapadlo, že v monitoru nebyl zabudován zvuk a reproduktorové bedničky jsem úplně vypustila z hlavy po letech práce na notebooku. Nějak jsem myslela, že tam zvuk bude automaticky. Volba padla na bezdrátový reproduktor a musím říct, že už bych neměnila. Je to snad ještě lepší zvuk než z minulého herního notebooku se zabudovanými repráky.“                                                       

 repro

Tak vidíte to, stačí si pořídit nový počítač a zapomenout na zvuk.

Ovšem takový reproduktor má mnoho jiných využití

Hodí se k lepšímu zvuku z mobilu: Snadno si pak můžete přehrávat kvalitněji ozvučená videa nebo poslouchat hudbu.

Jako reproduktor k počítači či notebooku: Nekvalitní nebo chybějící zvuk na PC sestavách či noteboocích nahradí s naprostým přehledem a kvalitou přesahující očekávání.

Mají ohromnou výdrž!

V průměru vydrží tyto reproduktory 10 – 20 hodin v kuse, ale některé i více. Ten náš  nabízí a garantuje 15 hodin a integrovaná baterie s kapacitou 2100 mAh zajišťuje spolehlivý, plynulý chod. Má USB port, Bluetooth a s malými rozměry váží necelé půlkilo, takže se vejde do kapsy na venkovní párty!

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565