Sexy světla pro vaše auto snadno a efektivně!

Tak tomu říkáme luxusní sexy vzhled vašeho auta! Chcete vzhledově vylepšit svoje auto a zvýšit bezpečnost na silnici? Dát autu slušivé světlo? LED světlo pro denní svícení je funkční a elegantní. Namontujete si ho sami a nepotřebujete žádné úpravy v technickém průkazu. Hotovo, paráda! Vše rychle, a ještě navíc s úsporou energie.

Svítit je povinné, ale ne všude

Podle statistik za polovinu nehod mohla neosvícená auta a od roku 2006 je tedy povinné denní svícení na silnici. Podobně tomu je v řadě států Evropy, výjimku tvoří svícení pouze v zimním období v Chorvatsku, v Německu nebo Francii je denní svícení pouze doporučené a je na zvážení řidičů. V Itálii zase třeba řidiči musí svítit pouze mimo obydlené oblasti.

světlo

No a třeba na Maltě si s nějakým svícením nelámou hlavu často ani v noci, jiný kraj, jiný mrav, jen co je pravda.

Zkušení cestovatelé mohou potvrdit nejrůznější výstřelky na silnicích.
Navíc zákony se v tomto směru i často mění, faktem ale zůstává, že kdo je vidět, je prostě víc vidět.

A bezpečnost silničního provozu je pak přece jenom o něco větší.

Vraťme se ale k našemu světýlku…

A takové světlo navíc se rozhodně hodí

Nabízíme parádní světlo od výrobce AEG LK 18 pro denní svícení, které má parkovací funkci (ztlumování), sportovní a nadčasový design, odpovídá normám a má integrovanou ovládací elektroniku. Nevadí mu ani mycí linka, spoří energii a sami si ho parádně bez problémů nainstalujete, protože je v něm návod v češtině.

Před koupí si ale dobře rozmyslete, kam ho dáte a pěkně si všechno změřte. A nebojte se na nás obrátit, rádi vám se vším poradíme.

Je jen na vás, jestli dáte autu to sexy očko!

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

nejlevnejsizbozi.eu