Nafukovací trampolína a skákací hrad: Roky zábavy přesně na míru

Přemýšlíte někdy o trampolíně pro nejmenší děti a nechce se vám instalovat složité kovové konstrukce? Tu nafukovací skvěle přivedete k životu a s podzimem (nebo kdykoliv budete chtít) uložíte v garáži nebo kůlně. Jednoduché, stručné a bez starostí. Nafukovací hrad pak vydrží i několik let, takže je žhavým kandidátem na zpestření dětství vašich dětí.

hrad

Na obrázku vidíte reálnou velikost (174 x 112 cm)

Na co dbát, když vybíráte nafukovací hrad na zahradu?

Skákací plocha by měla být měkká, dostatečně vysoká, aby se nestalo, že se děti budou propadat při doskoku až na zem. Pevný materiál by měl být ideálně protiskluzový. 

Okolní části nafukovacího hradu mají být také pevné, při nafouknutí pěkně držet tvar a samozřejmostí je ochranná síť, která zabrání pádům.

Tak pak mohou děti bez obav skákat až do oblak!

Péče o nafukovací hrad? Snadná!

U každého nafukovacího hradu nebo nafukovací trampolíny máte individuální návod k péči. Ale obecně lze říci, že je celkově omyvatelný, čistit případné větší nečistoty můžete běžnými prostředky (vydrží odmašťovač na skvrny i líh na čmáranice lihovou fixou, kdyby na to přišlo) a před koncem sezóny ho jen očistíme důkladněji a uložíme do místnosti, ve které pokud možno nemrzne.

TIP: Náš skákací hrad INTEX 48260 JUMP-O-LENE je určen pro děti od 3 do 6 let a má ochranné sítě po stranách a měkkou, nafukovací podlahu.

Vyzkoušejte hrad z našeho e-shopu, dodáváme rychle a za nejlepší ceny.

.

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565