Multifunkční hrnec: Zdravé vaření téměř bez práce

Jak uvařit zdravě a lehce nejen pro tělo, ale lehce i pro váš čas a ruce? Multifunkční hrnec se může snadno stát nejvyužívanějším domácím spotřebičem hned vedle... třeba vysavače nebo kávovaru. Navíc v kuchyni zabere naprosté minimum místa a mnohé další nádobí můžete nechat nevyužití. Nebo ho vůbec nekupovat. Ideální pro malé, prostorově úsporné kuchyně nebo pro každého, kdo nechce vařením ztrácet drahocenný čas. Pojďme si shrnout, co všechno umí:

hrnec_1

1. vaření (vařit v něm lze stejně jako v obyčejném hrnci)
2. rychlé opékání
3. hot pot / fondue
4. pomalé vaření (je tu i funkce pomalého vaření jako v keramických a pomalých hrncích)
5. smažení (s malým množství oleje na dně lze i smažit)
6. grilování (pomocí nástavce lze i grilovat)
7. napařování, vaření v páře (s nástavcem lze i vařit v páře)
8. fritování

A klidně bez tuku!

A klidně u toho všeho zapomeňte na tuk. Při použití panenských tuků (oblíbeného olivového oleje nebo olej ze slunečnic, sezamu nebo ořechů), si můžete dovolit ten luxus, že jím obohatíte až hotový horký pokrm. Zůstane tak zachovaná přirozená výrazná oříšková a sladká chuť samotných olejů.

A to je úplně jiný zážitek než z pokrmů smažených na pánvi! Takže zkuste dušení nebo přípravu v páře. Ovšem pokud si smažení neodpustíte, tak i tuto funkci hrnec má, ale můžete použít naprosté minimum oleje na dno hrnce. I to je šetrnější příprava - troufnete si i na americké brambory nebo řízečky?

I samotný proces šetrnějšího vaření v multifunkčním hrnci zajistí lepší chuť připravovaného jídla, zelenina si zachová svoji barvu a chuť, maso bude šťavnatější.

Skleněné víko navíc zajistí, že na pokrm po celou dobu přípravy vidíte. Má i časovač a nastavitelnou teplotu, přizpůsobovat si tak můžete i načasování přípravy pokrmu dle svých potřeb. 

Kolik je práce s údržbou?

Multifunkční hrnec obsahuje nádobu s nepřilnavým keramickým povrchem, na které se nejenže nic nepřichytí, ale také se o to lépe a snadněji myje. 

NÁŠ TIP: My vám nabízíme multifunkční hrnec De Gusto Multifunkční hrnec se zárukou 24 měsíců a dopravou zdarma. Věřte, že nebudete litovat, protože jídlo bude od této chvíle připraveno ve chvilce. Stačí si jen nakoupit suroviny a vymýšlet nové a nové recepty.

 

 

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565