Antibakteriální vysavač na peřiny a gauče: Zatočí s roztoči!

Antibakteriální vysavač je skvělým pomocníkem nejen v domácnostech alergiků, nebo majitelů domácích chlupatých miláčků, ale pro každého. Díky zabudovanému UV-C světlu zničí 99,9 % virů, bakterií a roztočů. Zároveň vysaje a díky HEPA filtru se vám ani částečka nedostane zpět do ovzduší. Ruční vysavač je příjemný, lehký a prakticky stavěný, takže práce s ním bude efektivní a rychlá.

vysavač

Jak funguje?

Antibakteriální vysavače jsou v první řadě pomocníky, kteří jsou určeny na vysávání čalouněného nábytku, ale díky přiměřenému sacímu výkonu (nepřisávají se naplno, část výkonu a účinku je dána UV-C zářením (modré světlo), lze tímto ručním vysavačem příjemně přejíždět přes povlečené lůžkoviny, matrace nebo si čas od času můžete přejet i samotné oblečení.

Čas na pomalé vyluxování peřin, polštářů a veškerých dekorací v bytě.

Prádlo a povrchy je tak účinně desinfikováno, účinek se rovná desinfekcím chemickým, ovšem UV-C záření je bez jakékoliv zátěže pro lidský organismus.

Zároveň se ale veškeré oblečení, čalounění a lůžkoviny zbaví i i části prachu a malých částic, které potom přes hepa filtr nemají šanci uniknout ven.

Nádobu na prach poté pohodlně vyprázdníme a vymyjeme.

Antibakteriální vysavač je vlastně účinnou domácí desinfekční lampou a minivysavačem v jednom.

Jak poznám, že funguje?

Při pravidelném ošetřování lůžkovin i čalounění poznáte, že se mohou mírnit příznaky alergie, ekzémů, chronické rýmy. Z lůžkovin by se mělo méně prášit.

Opravdu jen na povrchy: Nač pozor?

Modré světlo vyzařující z vysavače neotáčejte proti očím a přímo na svou kůži, můžete si zařídit popálení, podráždění nebo zánět spojivek. Stejně tak dejte pozor na domácí mazlíčky, ať vám pod něj nevběhnou. Kočičí kožich opravdu nevysávejte, ač by se v něm toho taky našlo! Ovšem všechno, co z domácích zvířat opadá, šupinky kůže, roztoči, chlupy - tento vysavač parádně vysbírá a zlikviduje.

A to jsme u té zásadní otázky... Turbo vysavač na pekelný nepořádek není!

Na co antibakteriální vysavač nepoužívat?

Nehodí se na vysávání jemného prachu, popel, cigaretový prach, stejně jako u obyčejných vysavačů pro něj bude zabijákem prach stavební, nebo po malování, případně velké kusy ostrých předmětů: není to klasický vysavač na hrubý nepořádek, takže velké množství pevného nepořádku není nic pro něj.

Je to přístroj na delikátní vysávání citlivých povrchů, které se tak zbavují roztočů, choroboplodných zárodků a drobného prachu. 

Úklid, který zase klasickým vysavačem nezařídíte! Antibakteriální vysavač MaxMee UV-C se v domácnosti může stát tím nejlepším pomocníkem ke zdravějšímu životu celé rodiny.

Technické údaje:

  • Materiál: ABS
  • Rozměry (D x Š x V): 36 x 23 x 11 cm
  • Napájení: 220 - 240 V ~ 50 - 60 Hz
  • Výkon: max. 300 W.
  • Třída ochrany: II
  • Rozsah dodávky: 1x motorová jednotka, 1x nádoba na prach, 1x HEPA filtr, 1x UV-C lampa

 

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565