LOL Domeček pro ségry!

Milují vaše děti panenky LOL? A mají kde bydlet? OMG House je báječný, dřevěný (s plastovými doplňky)  a  obrovský. Vyroben byl pro LOL Surprise Velké ségry, ale určitě se v něm mohou zabydlet i jiné panenky nebo zvířátka z dětského pokoje. Domeček tak můžete mimo hraní si s panenkami využít jako vkusnou dekoraci do pokoje, do které lze uklidit i mnohé další hračky, které třeba jinak nemají domov.

omg

Dřevěný vícepodlažní dům měří 91 cm na výšku, 91 cm na šířku a má tři patra se šesti pokoji. Nikam nemusíte chodit pěšky, dům má výtah. Ale kdyby náhodou, je tu i točité schodiště.

Tam už může vznikat tolik příběhů od pohádkových fantazií až po pořádné holčičí párty dlouho do noci.

Jaké místnosti domeček panenkám nabízí:

- ložnice

- koupelna, sprcha, wc, které vydává splachovací zvuky

- kuchyň se stolem a lednicí

- obývací pokoj se skutečnou lampou

- terasa pro letní radovánky

- módní skříň, šatna

A najdete tu dva bazény (jeden je vířivka), grilování pro letní pohodu, ale také ledničku, pískoviště (parádní pro kinetický písek), klavír nebo dětskou židličku.

LOL domeček je parádně vybaven a bude bavit holčičky velmi dlouho. Je z trvanlivého materiálu, takže rozhodně vydrží všechny hry.

Tak pojďte na něj! Domeček s dokonalým vybavením 

 

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565