Kuchyňské spotřebiče na chaty a chalupy

Nechcete-li na chatu nebo chalupu zařizovat bytové spotřebiče, ale vzhledem k zimování a dočasným pobytům hledáte řešení přenosná, asi uvažujete, jak vybavit kuchyň tak, aby splňovala komfort při vaření a uschovávání potravin, ale zároveň nezatížila rozpočet, ani s ní nebylo mnoho starostí přes zimu. Přenosné spotřebiče mohou být řešení a plně postačí tam, kde nevyváříte pro velké množství osob příliš často.

patio-cover-1748370_640

A za úvahu stojí i výstavba venkovní kuchyně, tentokrát sice bez spotřebičů, ale s ohništěm.

A malé ohniště, na kterém spotřebujete zbytky ovocných dřevin nebo palivové dřevo, může být skvělou příležitostí udělat si za jeden den velkou zásobu pomalu taženého vývaru bez spotřeby jakékoliv placené energie.

Vida! Jedna výhoda!

Venkovní kuchyně

Nemusí být luxusní, ale jejím základem je malé ohniště, udírna, gril nebo více či méně stylová kamna na dřevo. Výhodou je, že po sezóně zazimujete jen to, co je venku (případně uklidíte gril) a máte hotovo. Není to řešení pro vyloženě ošklivé počasí, ale víme, že kdo může, za hezkého počasí každý rád využije času a bude ho trávit venku. A jak již víte, takové vaření je skoro zadarmo a můžete si dovolit zavařovat, vařit vývary a zásoby na zimu všeho druhu bez omezování se kvůli příliš vysokým cenám energií.

Ale co s vnitřním vybavením, nebo když venkovní kuchyň neplánujete?

Výbava do kuchyně, která se vejde do kufru auta!

Aneb, když potřebujete vybavit prostor přenosnými spotřebiči. Ostatně, některé z nich lze využít po zapojení i na chráněném venkovním prostoru. Stačí na jaře nastěhovat v na zimu uložit. 

Výběr nejlevnějších vařičů napovídá, že i výkony vařičů odpovídají moderním potřebám a pro menší vaření jsou naprosto ideální. 

Výběr nejlevnějších pečících trub napovídá, že lze  nalézt i trouby s 28 l objemem a mnohdy mají i plotýnky pro vaření, takže dvě mouchy jednou ranou. Výkonnost je skvělá a jídlo za chvíli hotové!

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565