Kterak skříňka pod pračkou vyřeší nedostatek místa

O tristním nedostatku místakoupelně by se daly psát romány! Představte si ale, že využijete báječným způsobem i prostor pod pračkou díky speciální skříňce. Unese až 100 kg (podle druhu skříňky) a do jejího prostorou schováte přesně to, co potřebujete. Od drobného špinavého prádla až po úklidové prostředky nebo prací prostředky.

Využití může být pestré, a především tu jde o úsporu místa.

skřínka

O skříňce, která doslova pozvedne vaši pračku

Skříňky si nejprve dobře rozměřte a pak vybírejte. Může na ní stát nejen pračka, ale také pračka a sušička. Ideálně, pokud má seřizovací šrouby, díky kterým lze rozměry lehce upravit přesně podle vaší potřeby. Výrobce dokonce umožňuje i instalaci na zeď, čímž se tlumí vibrace při praní. To je další skvělý nápad. Konstrukce skříňky a její zpracování musí být odolné proti vodě i vlhkosti, takže ji v koupelně nemůže vůbec nic poničit.

BONUS: Jak lze ještě zvětšit úložné prostory v koupelně?

Především vhodně zvoleným základním nábytkem, který by měl být přesně rozčleněný tak, jak potřebujete, výborné jsou přímo skříňky na míru, které využijí každý centimetr. Doplnit je pak můžete různými regály, závěsnými poličkami, drátěným programem, využití prostorů úzkých, do kterých lze namontovat různé zašupovací skříně a zásuvné poličky, využít můžete i různé žebříčkové police apod. A skříňka pod pračku je jen jedním z mála tipů, takže jsme rádi, že jsme vás inspirovali.

Máte ještě nějaké dobré nápady? Podělte se!

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565